Jump to content
sniff

Free Software pentru studenti de la Autodesk

Recommended Posts

Salut,

Autodesk ofera studentilor licenta gratis pentru orice produs. Licenta este valabila 3 ani si nu e nevoie de nici un fel de confirmare, precum ca activezi in universitatea respectiva.

Link catre communitatea Autodesk Education: Autodesk Education Community

Am creat acest thread la Off-topic, pentru ca ar fi fost ridicol ca o informatie publica sa fie sub marca RST Power.

Am vrut sa scriu acolo dar Cronos a inchis acel thread.

P.S.: Autodesk ofera gratis, indiferent de nr. de posturi sau vechimea pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Acum ca ai facut publica metoda gasita de Cronos, o sa fie patch-uita de stafful Autodesk. Stima si respect!

Nu e nici o metoda gasita de el. Totul e public. La Univ. din Galati, "Autodesk Education Community" este recomandat studentilor de catre profesori.

LE: Synthesis, informatia trebuie sa circule libera, mai ales cand scopul e unul educational.

Link to comment
Share on other sites

E foarte buna chestia asta, acum sa speram ca romanii nostri sa nu abuzeze (asa cum fac de obicei) si sa incerce sa transforme ceva free in bani ;) .Inca e valabila , sincer , nu stiu pentru cat timp ;) . Acum descarc Mechanical, imi e suficient atat tinand cont ca celelalte par chineza pentru mine cu atat mai putin utile.Peace :) !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...