Jump to content
stoicescualecs

Falsificare apel

Recommended Posts

Platesc 10e paypal pentru cine reuseste sa imi falsifice 3 apeluri catre un numar prestabilit,cu o voce feminina si mesajul dorit de mine.PM/Reply cine stie/poate.

Ma bag, numarul destinatar, al stabilesti tu, nr apelant e treaba mea, mesajul al alegi tu, vocea feminina eu.

Daca vrei ca sa-ti alegi nr. de pe care se efectueaza apelul (sa-l stabilesti tu) va fii mai scump, cam de 2k x oferta ta.

PS. iti depaseste posibilitatile financiare, ultima varianta.

Edited by firewind
Link to comment
Share on other sites

Ce idiotenii spui, asa ca sa te dai si tu impresia ca stii ceva. Sunt servicii voip care iti ofera posibilitatea sa faci spoof la caller id, cu jumate din cat ofera tovarasu stoicescu. Cautati si o sa gasiti.

Ma bag, numarul destinatar, al stabilesti tu, nr apelant e treaba mea, mesajul al alegi tu, vocea feminina eu.

Daca vrei ca sa-ti alegi nr. de pe care se efectueaza apelul (sa-l stabilesti tu) va fii mai scump, cam de 2k x oferta ta.

PS. iti depaseste posibilitatile financiare, ultima varianta.

Link to comment
Share on other sites

Ce idiotenii spui, asa ca sa te dai si tu impresia ca stii ceva. Sunt servicii voip care iti ofera posibilitatea sa faci spoof la caller id, cu jumate din cat ofera tovarasu stoicescu. Cautati si o sa gasiti.

daca tot il faci idiot prin sintaxa fa un demo si arata-ne un call spoof daca nu taci, cunoscatorule, valabil pentru toti

PUGNA Call911 fa-mi un demo si iti platesc apelul, de unde plm rasariti ca ciupercile dupa ploaie nu stiu cum generatia x,

argumentati si iar argumentati prin fapte dovezi, demo, screen...etc, nu cu arial sau times new roman love story e usor sa scrii din tst mai greu este sa explici ceea ce scrii si ceea ce gandesti !

stoicescualecs: daca gasesti pe cineva am si eu nevoie urgent platesc

Edited by forum
Link to comment
Share on other sites

Ce idiotenii spui, asa ca sa te dai si tu impresia ca stii ceva. Sunt servicii voip care iti ofera posibilitatea sa faci spoof la caller id, cu jumate din cat ofera tovarasu stoicescu. Cautati si o sa gasiti.

Tovarase, fa-mi onoarea, si da-mi o solutie, la 50 de euro, sa sphuffff......

Daca ai, am premiu pt tine, 500 da euroi, daca nu ai, nu fi zdreamta, si nu vb.

mahsat - o vorba de pe strada - YouTube

Link to comment
Share on other sites

voxox.com : serviciu gen skype, merge facut spoof la caller id.

astept 500 de euro.

PS: preturi foarte mici, de 50 de euro vb de te doare in gat.

pentru ala care mi-ai dat prima data site-ul acum ceva timp, nu te-am uitat ! Facem parte din banii lui nu e problema!

Edited by endemic
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...