Jump to content
jinx_est

Salut

Recommended Posts

Eu sunt Jinx,

nu sunt fata, pentru ca daca as fi, AhEaD ar face spume mai rau ca un rottweiler turbat

Am si eu 2 intrebari:

[1] de ce e FAQ/meniul in engleza ? :)

[2] cand postezi un nou thread, la click pe Submit, de ce nu se pun 2 checkbox-uri:

1. am citit regulamentul,

2. confirma ca am dat un search inainte de a posta si m-am asigurat ca subiectul nu a mai fost adus in discutie bla bla

makes sense ?

p.s.AhEaD: mai da-te'n sloboz ca prea multa importanta ti-am dat

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Hai ca incerc eu sa-ti raspund.

1. Sectiunea FAQ si meniul sunt in engleza pentru ca doar ce s-a facut upgrade la alta versiune de vBulletin, iar tema sau temele vechi nu mai erau complet compatibile. In orice caz, fiind un forum IT, nu vad de ce te-ar deranja limba engleza. As intelege sa te deranjeze daca se scria in ungureste.

2. Chestia cu "Submit new thread" ar presupune o configuratie custom, configuratie de care probabil nu este timp, avand in vedere ca multi din cei care se ocupa de acest forum sunt studenti sau au familie si job, iar forumul este "non profit".

In legatura cu AhEaD sau alt moderator/administrator al acestui forum: Eu consider ca aici este "casa noastra" si avem dreptul de a ne face reguli, chiar daca pentru tine sau altii, acestea par bizare. Daca venim la tine acasa, este logic ca tu iti faci cum vrei legea. Nu invitam si nu obligam pe nimeni sa-si desfasoare ziarul si sa-si aseze sunca/ceapa si alte haleli muncitoresti. Este ziarul tau, il poti lua si poti canta la alta masa.

Din alt punct de vedere, daca scriu un mesaj si acesta imi este moderat, nu pot decat sa multumesc administratorilor sau moderatorilor ca nu mi-au permis sa ma fac de rahat.

Nu cred ca este vreo diferenta daca esti mascul sau femela. Sunt de acord ca damele sunt luate in ras aici, cel putin prima oara, insa apoi, consideram ca atat damele cat si masculii (sau alte specimene) sunt egali. Poti lua ca exemplu pe @Surge ; din cate stiu, este fata, si nu cred ca face nimeni diferente sau misto-uri de doi lei. Tot respectul.

Sper ca te-am lamurit si ca nu o sa sughit sau sa vars sfanta cafea pe mine de la vreun acatist :)

Edited by aelius
add info
Link to comment
Share on other sites

Da-te tu in sloboz de fan ! :))))

Jinx, pizda, ratata sau ce alte sinonime iti proclami, nu am nimic cu tine ca ai mufa si noi stecher.

Ti-am adresat 3 intrebari cand ti-ai facut cont din conostintele pe care te laudai ca le detii, mi-ai dovedit ca esti doar o pizda ratata si confunzi centura cu rst !

E pentru ultima data cand iti dau explicatii si cand ma mai obosesc sa scriu, restul mesajelor le vei citi la ban subject !

AM FANI! :)) Voi aveti ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...