Jump to content
Tonique

Salut - Toni

Recommended Posts

Salut tuturor celorlalti membrii RST , eu sunt Toni , habar nu mai am cum am aflat de RST prin 2009 , cert e ca mi-a facut placere ce citesc si ce vad pe aici si din cand in cand mai gaseam cate un tool interesant . Nu de multe ori mi-am prins urechile cu tool-urile oferite de voi sau mi-am formatat calculatorul dupa ce downloadam fara sa citesc macar tot postul.

Intre timp am invatat macar cum se downloadeaza si am invatat sa iau de aici doar ceea ce am nevoie sau mi se pare interesant .

Este primul meu post pe comunitate ,n-am considerat niciodata necesar sa intru,sa postez,sa discut ...avand in vedere ca singurul motiv pentru care foloseam forumul era doar pentru a vedea ce aplicatii interesante mai apar .

Acum vreo 4 ore m-am hotarat ca vreau sa folosesc un keylogger care sa imi faca mai usoara existenta pe un anumit joc online . Dar pentru a face o cerere imi trebuie minim 10 posturi , ceea ce inseamna ca a venit momentul sa ma prezint si eu .

Daca tot m-am prezentat ..vreau sa multumesc tuturor celor care contribuie la forum si care isi aduc aportul la tot ceea ce inseamna comunitate/securitate/tools. Bine,aici ma refer la cei care stiu cu adevarat despre ce vorbesc si nu la copiii descrisi prin posturile lui Nytro.

-Toni.

Edited by Tonique
Link to comment
Share on other sites

Legolas , daca prin cunostinte te pricepi daca ma refer la ceva din majoritatea subiectelor discutate aici , as fi un mincinos total daca as spune ca am.

Sunt un "Average Joe" , citesc si ma documentez , atat cat am nevoie , ma pasioneaza alte lucruri ...in schimb de multe ori un "avantaj" este folositor .

Sunt departe de ceea ce voi numiti probabil cunostinte , eu m-am impotmolit si in tutoriale , dupa cum spuneam , dar macar sunt pozitiv !:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...