Jump to content
xplosive

rds

Recommended Posts

In scopul protejarii confidentialitatii informatiilor transmise prin intermediul retelei RCS & RDS serviciul de acces internet Digi Net poate fi utilizat de catre beneficiari numai in locatiile in care serviciul a fost instalat, locatii mentionate in contractele de furnizare a serviciilor incheiate intre beneficiari si RCS & RDS.

V? rug?m, nu furniza?i numele de utilizator ?i parola altor persoane!

ce trist:)),acu tre sa fac abonament?:-O

Link to comment
Share on other sites

In scopul protejarii confidentialitatii informatiilor transmise prin intermediul retelei RCS & RDS serviciul de acces internet Digi Net poate fi utilizat de catre beneficiari numai in locatiile in care serviciul a fost instalat, locatii mentionate in contractele de furnizare a serviciilor incheiate intre beneficiari si RCS & RDS.

V? rug?m, nu furniza?i numele de utilizator ?i parola altor persoane!

ce trist:)),acu tre sa fac abonament?:-O

Am primit si eu acelasi mesaj. Nu cred ca ai de ce sa iti faci griji, fa cum a zis robelrock.

Link to comment
Share on other sites

Sal, ai rezolvat ceva? la fel sunt si eu, cateodata merge, cateodata nu ma pot conecta deloc...ma tine 1 min apoi ma scoate si cand ma conectez iar apare aia din primul post cu ..."stimate abonat".

Am destule usere de acces si de exemplu la mine cand bagam nu mergea si cand bagam la un amic de la 2 blocuri distanta mergea, nu-l scotea.

Am schimbat placa de retea, am schimbat switch am schimbat macu' placii de retea, am facut de toate, doar windows n-am instalat si degeaba, cateodata sta conectat, cateodata nu ma pot conecta...desi am 1000 de parole :))

Nu-mi explic de ce?? de ce la altcineva de la 2 blocuri distanta merge si la mine nu merge..desi am schimbat placi de retea si altele.

Link to comment
Share on other sites

Eu unu aveam doua abonamente la locatii diferite pana acum o luna. Cand unu nu a fost platit, am incercat sa il folosesc pe celelalt si am primit aceeasi eroare. Acelasi oras, doua cartiere alaturate ( irelevant probabil). Mac-ul nu cred ca ajuta tinand cont ca acelasi pc care l-am folosit la prima locatie cativa ani il am acum la a 2-a locatie. Probabil ca s-au desteptat astia de la erdeesh.

Link to comment
Share on other sites

Ideea e ca nu e asa peste tot, daca acelasi cont n-ar fi functionat la prietenul meu as fi zis, da...sau desteptat, dar de ce acolo merge si la mine nu? ...sau de ce merge si la mine, dar doar cateodata.

Acum de exemplu m-am chinuit de 100 ori sa intru pe aceasta parola si n-a mers si acum dupa cateva ore uite ca merge....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...