Jump to content
blondul90

Metoda mea Videobb si videozer , ovfile ..etc

Recommended Posts

Fratioare nu s in pericol sa se inchida astea? videoweed, novamov, videobb, videozer... parca megaupload e inchis. Eu am facut peste 100 de dolari intr o luna si ceva pe videoweed lucrand cam jumatate de ora pe zis i cu ceva trickuri gasite de mine, dar cu cap. Acum nu stiu daca mai are rost sa continui ca mi e teama sa nu se inchida si sa fi muncit in zadar.

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter

Dupa ce nu mai merge metoda, toata lumea posteaza cum a facut bani..

Macar lasati pentru voi metodele ma daca tot nu le-ati postat cat timp au fost valide.

E ca si cum ai castiga bani din trafic de droguri, iar cand nu se mai drogheaza lumea spui ca principalii clienti erau copiii sub 15 ani, iar principala metoda de a-i face dependenti era otrava de sobolani, morfina bagata in frunze de brusture sau coarja de banana tratata cu acetona.

Link to comment
Share on other sites

expl0iter, ce parere ai de videoweed? Va cadea? daca da o sa mai reapara? sa mi vand contul? fac cam 5 dolari ep zi acum fara sa mai uploadez nimic, am deja peste 100 de dolari. Sau sa mai stau sa fac 200 si sa i scot? sau sa o mai lungesc mult si bine? daca va cadea o sa mai apara?

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter
expl0iter, ce parere ai de videoweed? Va cadea? daca da o sa mai reapara? sa mi vand contul? fac cam 5 dolari ep zi acum fara sa mai uploadez nimic, am deja peste 100 de dolari. Sau sa mai stau sa fac 200 si sa i scot? sau sa o mai lungesc mult si bine? daca va cadea o sa mai apara?

Nu stiu... incearca;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...