Jump to content
trxtxx

Trafic real, vizitatori Geo-Targeted incepand cu $15 USD. Avem oferte pt BULK.

Recommended Posts

Link oficial de unde puteti sa cumparati/vorbiti cu persoana care ofera serviciul asta

http://blackhatcracks.com/Thread-REAL-Geo-Targeted-VISITORS-from-as-little-as-15-BIG-Discounts-on-Repeat-and-Bulk-Ord

Pentru cei care doresc reducere am discount pentru comenzile din partea rstcenter members

REAL Geo-Targeted VISITORS from as little as $15! BIG Discounts on Repeat and Bulk Orders!

Do you want a constant stream of REAL website visitors to your site ?

Do you want to IMPROVE your Alexa Rank ?

Do you want the visitors to be REAL and NOT bot generated ?

Well you've come to the right place !!!

We can provide you with the traffic you need

Our traffic mainly comes from expired domains which are still getting a constant stream of visitors. We redirect this traffic to go to your site. So you know that this is real, unique traffic. Not some bot generated traffic which does not show up on your stats.

We can supply Global Visitors and Geo-Targeted Visitors

Global Visitors

This is worldwide traffic - approx 75% is from the Asian continent (China, Japan, Taiwan...), the rest is from across the globe (Europe, USA, UK...)

Adsense safe - Our traffic has been tested on over 600+ sites with Adsense, Many of our customers who are buying global visitors constantly are getting many real adsense clicks

Improve Alexa Rank - Our traffic WILL improve your Alexa within a few weeks.

Geo-Targeted Visitors

Geo-Targeted - The Visitors are targeted to a specific country. Most select USA, but we have all other options too.

Improve Alexa Rank - Our traffic WILL improve your Alexa within a few weeks.

Adsense safe - Our traffic has been tested on over 600+ sites with Adsense, Many of our customers who are buying geo-targeted visitors constantly are also getting many real adsense clicks

Prices

1 Day Traffic

This traffic is delivered within 24 hours once campaign is set-

Global Visitors

1k $5

2k $7

10k $15

50k $50

100k $80

Geo-Targeted

1k $10

2k $18

10k $75

50k $275

100k $500

15/30 Day Traffic Packages

This traffic is delivered over a period of 15 days or 30 days depending on which package you want. So if you buy the 2K Geo for 15 day package, you will get 2K Geo-Targeted ip unique visitors each day for 15 days. Same goes for the other packages:

Global Visitors 15days/30days

2k $15/$30

10k $50/$75

50k $190/$350

100k $360/$650

Geo-Targeted 15days/30 days

2k $150/$200

10k $650/$940

50k $2200/$3500

100k $5000/$6500

Payment is to be made by Paypal only.

Please note: The traffic is not niche targeted, so i do not guarantee or promise conversions/Sales. This traffic is mainly used to improve your Alexa Rank and also if you are in the Website buying and selling business, you will know how much value you can add to the website if you have a constant stream of traffic.

Edited by trxtxx
am modificat post-ul si am adaugat link-ul oficial de unde se poate cumpara
Link to comment
Share on other sites

traficul redirectionat din domenii BULK expirate e de cea mai proasta calitate ... dpdv SEO nu e recomandat.. e posibil sa scazi in SERP pentru ca bouncerateul va creste peste 90% ( depinde cat cumperi si cat trafic ai deja ), time on site si pageviews vor scadea drastic.

Am sa explic de ce am pus BULK cu bold si underline....

Traficul asta devine valoros NUMAI in cazul in care redirectionezi domenii din aceeasi nisha ... altfel .. e posibil sa faci mai mult rau decat bine ....

No Offence trxtxx - spun asta din proprie experienta ...

Si mai este un mare risc ... am prins de cateva ori domenii din ASIA ( in special China ) care aveau peste 10000 de unici zilnici ... asta pentru ca domeniile au fost folosite inainte de retele de boti :) .. care incercau in disperare sa se conecteze la server ... e clar ca traficul respectiv era de cea mai proasta calitate ...

Poti sa ma contrazici dand share la un raport Google Analytics al unui site ce a primit astfel de trafic ... altfel de argumente insa ... sunt strict publicitare :)

Link to comment
Share on other sites

O sa cer un print screen la un raport Google si o sa postez aici. Pentru ca o sa te contrazic, ceea ce oferim merge si este folosit in special sa iti creasca vizitatorii si sa cresti in rankuri nu am zis ca oaamenii o sa dea click tie pe linkurile tale si mai ales sa iti faca vanzare la ceea ce vinzi tu si din cate observ scrie mai jos nu este niche targeted.

Please note: The traffic is not niche targeted, so i do not guarantee or promise conversions/Sales. This traffic is mainly used to improve your Alexa Rank and also if you are in the Website buying and selling business, you will know how much value you can add to the website if you have a constant stream of traffic.

Si dece zici din asia numai ? pot sa iti vina trafic din romania daca vrei la tine pe site. sau din ce tara vrei tu.

Iar daca esti hapsan si tu ai saracul de tine 100-200 maxim pe zi si tu cumver 10 20 de mii dintr-o data :) acum na cum ai norocul, dar poti incerca un 2 mii timp de o luna si vezi ce se intampla sau doar 15 zile alegi trafic din romania daca ai site-uri pe ro si aia e :) 15$ nu cred ca e mult timp de 15 zile pt 2k trafic garantat pe zi nu ??

Link to comment
Share on other sites

referitor la vanzari total exclus, e clar ca nu cresc vanzarile, daca ar fi crescut ar fi fost deal of the year. problema insa e la bouncerate, cu cat e mai mare cu atat googleul considera ca traficul e de mai proasta calitate , ceea ce poate duce la scaderea in serp, referitor la traficul alexa e adevarat graficul va indica crestere

Edited by embose46
Link to comment
Share on other sites

de unde iei tu atatia vizitatori REALI ma pt 150 USD ? ca daca sunt reali iti dau eu 300 usd pt o luna de zile dar vreau 100k garantat geo targeted in fiecare zi deal ? sau doar iti place sa te aflii in treaba?

Daca stii unde sa cauti, gasesti si normal ca vizitatori reali, doar nu dau oamenii bani sa se treazeasca cu surprize. Si 100k Nu intr-o luna in cateva zile, adica na... E o metoda atat de veche, asta daca te intereseaza doar traficul. Dar nu in fiecare zi, adik 100k vizitatori ptr 150$, u vrei sa zici ca oferta ta era practic ptr 100K vizitatori zilinic? Timp de o luna? Sa zic pentru 30 zile aprox ( +- cateva sute) 100k vizitatori este undeva la 3500$,

Edited by Skribul222
Link to comment
Share on other sites

Eu nu-i inteleg pe unii.

Din moment ce vand atata trafic real si garantat pe care a face dovedii acest lucru doar prin scris, fiinca altfel nu au cum, de ce ar veni aici pe forum cu "oferte", cand isi pot face un site in care sa isi expuna ofertele si micile texte de atragere si garantare a servicilor pe care le ofera. In urma acelui site creat si a traficului avut din metodele lor vor avea si clienti cat vor.

Dar din moment ce vedem posturi mai aproape cu rugaminti pentru a cumpara trafic de la ei si postand de n ori texte precum ca, garanteaza traficul si contrazicanduse cu unul si altul atata, nu as vedea ce poate fi ceva serios.

Ma repet, au trafic cat vor, de ce ar sta pe un forum atata cu oferte si atata balamuc pentru asa ceva, cand poate sa faca un site si sa asi faca "trafic real" cat vor ?

Cam ciudat: "oferta doar pentru rst". De ce? Explicane si noua.

Fara a te simnti ofensat la ce am scris.

Fiecare avem dreptul la a ne da cu parera, comenta si rugamintea de aducerea unor argumente concrete. Cumva cum sa prindem incredere in spusele voastre.

Edited by hKr
Link to comment
Share on other sites

@embose46, nu am avut timp sa intru aici ca sa va dau raportul.

@hKr, am modificat postul principal si am adaugat link-ul oficial de unde am gasit eu asta. aveti acolo direct persoana care vinde acest serviciu "Froodle", daca veniti din partea mea primiti un discount. Am postat aici pt ca traficul este ok, si am cerut 5$ in plus pt ca se merita la pretul ala.

Va multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...