Jump to content
mengele

Captcha "Oligophrens Pass" on register

Recommended Posts

Am incercat sa fac o analiza zilnica a forumului si in ultima vreme au aparut o gramada de posturi ale unor babuini despre care cred ca au aterizat din greseala pe aici sau prietenul lor Google i-a ejectat aici tot din motive de offtopic-uri/post-uri cretine indexate. Daca stai sa cauti "xxx" on google.ro imposibil sa nu gasesti un link catre RST? Oare de ce?

Imi aduc aminte in trecut ca stateam de placere sa rasfoiesc cate un thread deoarece fiecare continea cate ceva interesant, acum...

La inregistrare setati un test cu 2, 3 intrebari de cultura generala...ca au inceput sa se inregistreze toti babuinii care nici macar nu stiu sa scrie corect iar pe deasupra dupa o intrebare imbecila pe care o pun daca ii mustrezi putin ca nu s-au exprimat corect se mai apuca sa te mai si ia la pwla.

So don't STOP ACTA....STOP BABUINS :))

Link to comment
Share on other sites

Imi aduc aminte in trecut ca stateam de placere sa rasfoiesc cate un thread deoarece fiecare continea cate ceva interesant, acum...

Exact, fiecare thread avea ceva educativ in el acum 80% sunt "halp nu merge x, nu merge y, vreau hack de metin, care are conturi de facebook, etc", iar cand imi vine sa postez un tutorial sau ceva important ma uit la nytro care are o groaza de threaduri la tutoriale si nu comenteaza nimeni acolo, mai mult ca sigur nici nu citesc mai mult de 1-2

Link to comment
Share on other sites

S-au mai f?cut topicuri de genul acesta. S-au mai f?cut propuneri de genul acesta. Ciudat este c? nu îmi aduc aminte ca vreun user cu o oarecare reputa?ie sau vechime s? fi propus asta, numai oameni care ?i-au f?cut cont de 2-3 luni au venit cu ideea splendid? de a pune teste nefolositoare la înregistrare.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...