Jump to content
TinkKodeJr

Need DDoS Attack!

Recommended Posts

Salut RSTCenter,a? vrea sa v? rog ceva!

Am nevoie urgent de un DDoS Attacker pentru cîteva site-uri.

Va-? ruga foarte frumos sa lasa?i aici Link de la tutoriale sau chiar program.

Momentan am nevoie de un program gratuit,din cauza situ?iei financiare.

Mul?umesc mult!Numai bine :)

Dac? nu am postat unde trebuie v? rog muta?i acest topic.

Link to comment
Share on other sites

Ba da ce plm aveti ma toti acum cu tot felul de nume gen tinkodejr...plm ,tincacat...plm si altele, acum ce plm a devenit Tinkode un fel de superman sau spiderman pentru voi?ce te crezi mai interesant cu semnatura asta?marsi in plm si cauta pe google, ai impresia ca cei de aici nu mai au alta treaba decat sa dea programe la copii retardati ca tine?

si uite asa o sa ajungi si tu sa te lauzi la prietenii tai ca esti mare hacker punct

Link to comment
Share on other sites

Ba da ce plm aveti ma toti acum cu tot felul de nume gen tinkodejr...plm ,tincacat...plm si altele, acum ce plm a devenit Tinkode un fel de superman sau spiderman pentru voi?ce te crezi mai interesant cu semnatura asta?marsi in plm si cauta pe google, ai impresia ca cei de aici nu mai au alta treaba decat sa dea programe la copii retardati ca tine?

si uite asa o sa ajungi si tu sa te lauzi la prietenii tai ca esti mare hacker punct

Scorpionadi,ai ceva impotriva?Daca erai un om destept nu postai si iti vedeai de treaba,sincer!Nu am chef de cearta dar nu suport asemenea oameni.Frate imi place foarte mult TinKode si treaba pe care a facut-o.Daca ai ceva imptriva nu te uita la post.Nu va inteleg,de fiecare data se gaseste un om care sa comenteza...Nestiind ca acel am nu are mai mult de 12 ani..Infine nu am de gand sa ma cert asa ca mai bine taci...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...