Jump to content
adonisslanic

Best PDF reader

Recommended Posts

Iti dai seama, te-ai gandit tu mult sa faci un topic din asta pentru ca nu sunt sute de articole/topic-uri din astea pe net.

Acum serios vorbind ai impresia ca rst-ul e locul tau de joaca si locul unde pui toate intreabarile tampite posibile ?

Nimeni nu are de gand sa faca ceva cu posturile idioate de genul asta ?

Link to comment
Share on other sites

Iti dai seama, te-ai gandit tu mult sa faci un topic din asta pentru ca nu sunt sute de articole/topic-uri din astea pe net.

Acum serios vorbind ai impresia ca rst-ul e locul tau de joaca si locul unde pui toate intreabarile tampite posibile ?

Nimeni nu are de gand sa faca ceva cu posturile idioate de genul asta ?

iar n-ai parte de sex ? :))))

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca threadul meu e mai potrivit pentru off-topic decat altele care nu au nici cea mai mica legatura cu domeniul IT ^^. Si din moment ce asemenea intrebare idioata nu e pe forum, de ce sa nu o pun eu ? :\

Ontopic: xpdf nu prea mananca la resurse din cate vad, si deschide chiar foarte bine pdfuri mari... Si imi place ca are functia sa salveze locatia paginii unde inchid. LE: dar e cam rudimentar, but hey, it gets the work done :D

Edited by adonisslanic
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...