Jump to content
M4Nu

Hmm o comunitate anti-steam

Recommended Posts

Nush cati ati auzit de steam (gameri stiu despre ce e vorba in special cei care joaca counter-strike)

dar multa lume uraste acest sistem de plata al jocurilor , cu alte cuvinte ca sa ma pot juca pe servere legale trebuie sa cumpar cd-keyul si sa activez jocul :( ..

Exista in afara comunitati anti-steam , dar din cate stiu eu nu s-a gasit o solutie pentru a te juca pe servere legale .

Exista platforme cracuite care iti dau voie sa downloadezi jocul fara cd-key dar nu poti juca p servere legale .

Ce este steam?

Steam este un program de distributie online a jocurilor realizat de Valve Software.

Printre cele mai importante jocuri aflate in oferta se numara si Half-Life Counter-Strike.

Prin Steam, se poate downloada orice joc afla in lista de distributie. Activarea jocului se face in totalitate online prin introducerea unui "Key", pentru fiecare pachet de jocuri cumparat.

Cred ca in romania ar fii foarte apreciata o astfel de comunitate .. Si multa lume din afara ar fii interesata .

Iata cateva exemple de astfel de comunitati.

http://cs.rin.ru/forum/ 20832 de utilizatori (cred ca este cea mai mare)

www.dieselpowered.org

Oricum cred ca daca in Romania s-ar creea o astfel de comunitate am fii peste cei din afara..

Nush daca m-am adresat cui trebuie dar nush cine ar putea face asta..

Site oficial steam : http://www.steampowered.com (nush dc momentan este in spaniola )

Link to comment
Share on other sites

Intradevar.. aia care or programat jocu` nu trebuie sa puna shi ei ceva pe masa.. i mean.. wtf.. s-or chinuit luni de zile sa faca ceva, ca in final sa n`aibe nici un cashtig.. ba mai mult sa cheltuie shi 7000 de lei echivalent in dolari/centzi, ca sa faca CD`urile... daca le pune pe DVD... ai de capu` meu... da faliment...

Shi pentru fabuloasa suma de $9 cat costa un cd-key pt steam... chiar.. noah.. nu se merita sa-l cumperi... adica.. daca tot nu`tzi dau parintzii bani sa te joci, tragi un chiul de la meditatzii, shi tzi`l cumperi...

Tzi`am zis io ca`i popa.. da` tu betmen, betmen... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...