Jump to content
dxbut

Cumpar credit in DespreGazduire

Recommended Posts

@trxtxx la DespreGazduire transferi de pe paypal sms etc bani si se transforma in credite + poti sa castigi bani din affiliere iar banii respectivi se transforma in credite prin care poti sa iti cumperi domenii, host sau ce vrei, omu poate are nevoie sa isi plateasca hostu ce nu inteleg eu la el este ca pe site-ul respectiv se poate cumpara si cu paypal sau el vrea sa cumepere credite la un pret de nimic iar faza cu paypalu sigur vrea sa transfere de pe conturi prinse in scam

Edited by FearDotCom
Link to comment
Share on other sites

nu stiam de faza cu credite-le pt ca pe site nu am citit niciunde de asta, daca ai un link unde scrie te rog sa il postezi aici.

la faza cu sa plateasca mai putin, asta e omul incearca daca merge merge.

la faza cu paypal si alte alea. oare el ce se gandeste pe un forum cu specificul acestuia daca ii cumpara cineva cu conturi sparte sau nebunii, cat crede ca ii rezista site-ul in picioare care este presupun un site legal ? ar trebuii sa se mai gandeasca in privinta asta.

sau daca stie el vreo solutie in care daca transferi de pe un paypal furat/scamat sau mai stiu eu ce si astia de la gazduire NU iti sterg creditele, sau care le poti transmite la alta persoana fara sa mai conteze BAFTA lui. ;)

Na ca v-am dat si ideei tampite.tzztzz :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...