Jump to content
speeddemon

Havij si proxy

Recommended Posts

Seventh 2012 "penal" award

36307912.jpg

Off:

Celula 18 a închisorii de la Jilava.Promit sa iti trimit un manual de retelistica dar cum stiu ca nu ai sa il citesti probabil am sa fac un audiobook mp3 , nu sunt sigur daca este permis sa umbli cu un mp3 prin parcurile inchisorii.Eu vreau sa te ajut dar tu nu vrei sa asculti.Sper sa nu nimeresti vreun poponar ca te marita in puscarie .

Link to comment
Share on other sites

N-am zis sa nu faceti hacking ci doar sa va asigurati ca nu dispare capul de pe gat ca ploua direct in stomac.

Si oricum e penal tot ce apartine de visual hacking , eu zic sa deschideti topic-ul direct aici daca tot aveti intentia sa o faceti., ma scutiti de o treaba nu il mai mut eu.Premiul nobel pentru ca ati jucat o scena penala in film il luati oricum , statuia e oficiala pe acest forum.Daca nu vorbiti de protocoale cand va referiti la retea voi considera orice scoateti din gura ca un mesaj penal , nu ma intereseaza ca sunteti incepatori sau e primul post pe acest forum.Incepatorii vor trebuii sa studieze protocoalele retelei de azi inainte pentru a putea face hacking inafara retelei de loopback ,daca nu cunoasteti acest lucru veti fi tratati ca inferiori care nu vor sa cunoasca si locul vostru pe acest forum va fi categoria posturi penale sau cosul de gunoi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...