Jump to content
Razwy97

salutare all

Recommended Posts

[]kw3rln_ a zis:

Nu te apuca sa ne plictisesti cu tutoriale de doi lei, nu incerca sa ii arzi pe membrii comunitatii folosindu-te de cacaturi bindate in super programele postate de tine, nu te lua in gura cu lumea doar ca sa iesi in fata si mai ales NU PUPA IN CUR ADMINII PENTRU CA VEI RAMANE CU FLOCI PE BUZE.

La mentalitatea pe care o ai tu nu o sa stii niciodata nimic despre hack-uri.

Citeste regulamentul

Poate am vorbit prea repede,dar ti-ai facut o intrare de-a dreptul penibila din punctul meu de vedere

Link to comment
Share on other sites

Ai luat ban pentru topicul tau de aici asa ca nu ti-am putut raspunde la PM. Totusi daca tot mi-am pierdut vremea cu tine sa il scriu i-ti postez raspunsul aici.

frate am intrebat frumos daca ai buna voina sa ma inveti bine daca nu te rog tineti parerile pentru tine :)

trebe sa te iei de mine ca sunt mai mik sau ca nu stiu?:) poti rapunde frumos

Prietene... acum nu te supara dar eu am vorbit serios si de asemenea frumos.

Daca tu vii cu limbajul asta din care eu pot sa imi dau seama usor ca tu ai 13 - 15 ani si un coeficient IQ sub 100 (fara suparare), atunci spune-mi te rog ce as putea sa iti recomand sa inveti ?

Ce crezi tu ca ai putea sa intelegi avand in vedere faptul ca nu stii engleza ?

Sa stii ca altii ca tine au fost injurati si nu au obtinut nimic...

Macar eu ti-am spus ce ai tu nevoie defapt.

Dar fie cum zici tu... poftim:

Invata astea: HTML / CSS / JavaScript / PHP.

Asta daca poti... dar sa nu vii la mine sa imi zici ca ti-am dat ceva greu; asta este basicul pentru un prgramator web, si de aici mai ai mult pana la "hacker".

Succes.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...