Jump to content
Guest Kovalski

cum sa faci bani!! metoda 100% functionala!

Recommended Posts

Nivelul de apreciere a unora dintre voi ma sperie.

Pentru aia care cred ca "furand" ajung undeva... inseamna ca n-ati furat nimic in viata voastra... nu stiti cat e de greu sa si furi, sa furi cu cap, sa stai nopti nedormite, sa nu-ti iasa combinatiile, sa fii tot timpul la mana soartei (ca undeva pe drum ai lasat o urma si urma aia nu te lasa sa dormi noaptea)... Cine stie la ce spuneti voi furt.

Daca vrei sa ajungi bine in viata... teoria mea a fost in totdeauna legata de experienta: mergi si spala niste wc-uri, deschide usa unora, fii asistentul cuiva, invata sa faci ceva, exceleaza pe domeniul tau cat de mic si vei fi apreciat. Cand ajungi sus iti vei aminti ca ai fost cu mana in cacat pana la cot odata (sa nu-ti fie rusine, mandreste-te). Experienta va veni bineinteles cu multe esecuri.

PS: am vrut sa nu postez asta ca pare mai mult a defulare.. ma enerveaza toti aia de se plang ca ei nu stiu sa faca nimic (ca la scoala nu invata nimic)... si ca nu gasesc de munca. But what the hell..

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

@yo9gjx

Multumesc pentru completare, ai dreptate.

pentru cei care au spus ca se fac bani din adf.ly, daca 30$ sunt bani atunci eu sunt preot, si nu sunt.

Link to comment
Share on other sites

Mancati rahat totii,aici in topic dar voi cred ca sunteti disperati dupa 1c de pe net.

Ce plm , daca eu am si salariu nu pot sa mai scot si 40-50 $ / luna de pe net asa lejer fara sa ma stresez prea mult?!

Asta care ai facut topicul nu inteleg unde vrei sa ajungi , nu suntem idioti ca sa ne luam dupa tine, stim ce sa facem.

Pupa tu in cur sefu'. :))

Banii de pe net nu te imbogateste ci te mentine cat de cat ...

Edited by Finutu
Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

completarea lui yo9gjx este buna pentru cei ce vor sa fie promovati la servici sau sa obtina anumite beneficii din partea sefilor.

nu ma astept sa intelegeti toti rostul.. in fine.. fiecare face ce vrea si mai ales cum vrea.

Link to comment
Share on other sites

Daca ai venit aici ca sa aflii o metoda rapida si eficienta de a face bani repede si usor...

ai nimerit unde trebuie, uite cateva sfaturi despre cum sa faci bani, si sa ai o viata frumoasa.

10 pasi simpli pentru a deveni un om bogat!

ACEST TOPIC ESTE ADRESAT CELOR CARE VOR SA SE IMBOGATEASCA PESTE NOAPTE, DAR LE LIPSESC CU DESAVARSIRE

INTELIGENTA SI AMBITIA!

Sfat 2:

Dute la munca!

LE: am deschis acest topic, in speranta ca, am sa trezesc cateva minti!

Sfat 2: du-te la scoala !

M-am logat pe site , sa vad cine l-a votat , pentru ca imi pareau multe cele 20 de like-uri . Si mai mult , printre cei 20 sunt cateva persoane destepte, ale acestui forum .

Cum sa accepti sfaturi si sa-l aprobi pe unu` care nu stie sa scrie ?

Cum sa vorbeasca despre inteligenta, ambitie si autoeducare ?

LE: sper sa-l inchizi , in speranta ca o sa ti se trezeasca mintea .

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

Vezi tu Alexu, noi tot timpul am cautat sa vedem paiul din ochiul celuilalt si nicidecum barna din ochiul nostru.

Corect, m-ai corectat la ceea ce am gresit eu, dar important nu era ca am scris un cuvant fara liniuta, ci mesajul in sine.

Link to comment
Share on other sites

hahahaha =)) .... bah baiatule ... =)) ... dute fratica la munca :)) ....la lopata la ce dai mai bine ? ... sau ai facut topicu asta doar pentru sa mai ridici contu putin ? :))....dai delete la topic plus delete la cont :))si inca un sfat sa traim mai bine....cumpara`ti un pistol ... pune`l la cap si apasa pe tragaci :))

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski
hahahaha =)) .... bah baiatule ... =)) ... dute fratica la munca :)) ....la lopata la ce dai mai bine ? ... sau ai facut topicu asta doar pentru sa mai ridici contu putin ? :))....dai delete la topic plus delete la cont :))si inca un sfat sa traim mai bine....cumpara`ti un pistol ... pune`l la cap si apasa pe tragaci :))

ce ai babuinule? ce nu iti convine? =)))

ia zi taticu` ce e in capu` tau a? ce te deranjeaza de esti asa de rupt?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...