Jump to content
kiduletz112

Cum e posibil asa ceva?!

Recommended Posts

Pai bagati si voi la greu likeuri , si care e mai tare ala castiga! :))

Cum a fost si concursul ala la realitatea cu cel mai votat banc / 1000E.

Eu bagasem 800 de voturi la bancul meu si cand dau cateva pagini inapoi vad pe unu cu 20000 de voturi, ma lasat masca si adios mia de euro :)))

Edit: ti-am dat si eu un like la post! Succes! :)

Edited by Finutu
Link to comment
Share on other sites

Pai bagati si voi la greu likeuri , si care e mai tare ala castiga! :))

Cum a fost si concursul ala la realitatea cu cel mai votat banc / 1000E.

Eu bagasem 800 de voturi la bancul meu si cand dau cateva pagini inapoi vad pe unu cu 20000 de voturi, ma lasat masca si adios mia de euro :)))

Edit: ti-am dat si eu un like la post! Succes! :)

Sa moara calu 20.000 de conturi WTF !?!? Acuma b?nuiesc ca sun conturi f?cute la foc automat ca dac? le faci manual te ia zbenga . Supravie?uiesc conturile astea de spam sau le omoar? FB ? Ca tot vad oameni care vand like-uri .

Link to comment
Share on other sites

Sa moara calu 20.000 de conturi WTF !?!? Acuma b?nuiesc ca sun conturi f?cute la foc automat ca dac? le faci manual te ia zbenga . Supravie?uiesc conturile astea de spam sau le omoar? FB ? Ca tot vad oameni care vand like-uri .

Nu era pe facebook concursul!

a fost pe situl realitatea.net unde bagai comentariu la articolul cu concurs cu "cel mai tare banc" si care era votat cel mai mult ala castiga,votarea se facea foarte usor.

Puteam sa scriu cel mai de rahat banc , daca aveam voturi eu eram castigatorul.

Da sa bagat bulan cu 20000 si mia luat mau :))http://www.realitatea.net/romania-rade-trimite-un-banc-bun-o-poza-haioasa-sau-un-filmulet-funny_890033.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...