Jump to content
scamer-for-life

Cumpar mails din db ...

Recommended Posts

plata o fac inainte doar sa mi dai ptr research 500 mails ...dar vreau multe nu 2 k vreau 300 k ..useru meu de mess haiduk01

Ti-am zis ca dovada iti fac un print screen atat, lista cu mailuri o primesti dupa ce primesc banii daca nu mai asteapa poate gasesti pe altii care sa iti dea 300k de mailuri ca dovada

Mai ales ca esti si user nou nu prea are lumea incredere in tine

Link to comment
Share on other sites

doar sa mi dai ptr research 500 mails ............ am scris ffffffff clar daca te uiti mai bn

DOAR 500 MAILS DIN DATABASE SA VERIFIC

Eu iti recomand sa te intorci pe forumurile de cs ca aici nu-ti merge.

Cateodata din cauza puteri mele paranormale pot prezice viiotorul:

jim-croce_2.jpg

Link to comment
Share on other sites

@scamer (apropo, se scrie cu 2 de m, pustiu). Pana acum, nici unul din partenerii tai nu ti-a luat apararea pe RST. Ba mai mult, sunt deja mai multi utilizatori, unii chiar cu ceva vechime care spun ca esti tepar si neserios. De ce insisti sa-ti etalezi prostia aici?

Chiar crezi ca brusc, peste noapte, o sa se nasca cineva mai prost ca tine, sa-ti dea "demo" 500 de mailuri? Iti dau demo 50 daca vrei. Vrei demo? Cauta-ti pe unu care zice ca are mailuri, intra prin teamviewer la el, sau pune-l sa faca niste print-screen-uri si ai dovada.

Inca ceva, tu nu te risti sa faci plata prin Liberty Reserve, dar te risti s-o faci prin posta? :))

TLDR: omu zice ca are 40 de ani, se comporta ca un frustrat de 12, vrea sa cumpere de toate, dar vrea "demo" intai (de exemplu 500 de mailuri demo), nu plateste nimic, insa cand discuti de plata, nu stie altceva decat posta romana, desi i-am zis foarte clar ca-mi poate pune pe card, fara sa foloseasca buletinul.

Si mai pe scurt: e un tepar, care nu face decat sa va consume timpul si sa va enerveze.

PS: Poate face vreun admin pomana sa ne dea ip-ul, sa-l floodam putin, poate-l tinem offline vreo 2 zile, cat sa mai creasca media de IQ pe forum.

Link to comment
Share on other sites

bai gwydion tu atat stii sa faci sa vb ca un mare prost si sa nu faci nici un leu de cupru cred ca e plin rst de comentariile tale de kakat si de frustrat ca nu poti sa intepi macar unu ca mine nou pe aici ........

o sa vb cu cine am colaborat pana akum pe aici sa arat la oameni ca nu sunt asa cum m-a ,,ZUGRAVESTI ,,TU ... DIN NEVOIA DE A ARATA CINE E CEL MAI AROGANT PE RST SI DETINE SUPREMATIA LA COMENTARII.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...