Jump to content
AhEaD

Mesaje de la fani !

Recommended Posts

1:

nu uita ca esti un nimenii,, degeaba incerci, sa ma scoti,, si nai rezolvat absolut nimic, pentru mine nu valorezi mai mult decat un dop de cocacola, tias spune spanac, dar nici asta nu meritii, needucatule.. ramai acolo, cat mai ai, am sa vb cu pretenul meu, sami dea un sfat, si vei vedea dupa aia, adminule.. just..bye.

2:

PACAT CA NU TE DUCE CAPUL MAI DEPARTE DE ATAT, STI VB AIA, ESTI CA CALUL, DEGEABA DUCI CALUL LA APA, DAR NU-L POTII OBLIGA SA SI BEA,, ASA SI TU, DEGEABA CER EU, DACA NU AM DE UNDE LUA.. O ZII BUNA, MISTER SPANAC..NAME BY JUST..PENTRU TINE.. GOGULE..

3:

IMI PLACE DE TINE CA TE CREZI TARE,,DESI NUI ASA , DAR MACAR TRAIESTI CU CEVA, INCERCI SA DEVI CINEVA, PT CEI CE TE CRED, PENTRU MINE, PACAT CA MIAM SCHIMBAT PAREREA DESPRE TINE, DAR NU VALOREZI NIMIC, SA AJUNGI UNDEVA SUS, TREBUIE ATAT SA TE GANDESTI INCAT PE CAPUL TAU ALA GOL,, SA-L DOARA CAPUL.. SI SPER SA INTELEGII ASA CEVA, DESI CRED CA CER IMPOSIBIL, PENTRU TINE..

4:

acum ies eu de buna voie si nesilit de nimenii de aici,, si nu uita cine iti scrie treaba asta,, nu o sa-ti vina sa crezi cand vei auzi, ai banat o persoana fara explicatie, teai dat tare de tot.. si acea persoana e si prietenul meu, asa ca nu mai face pe mare si tare ca o sa-ti para rau mai incolo...

Exista o diferenta in limba romana intre inteligenta si desteptaciune. Eu ii ador pe inteligenti, insa ii detest pe destepti...

te intrebi cine sunt, pt tine as o legenda.. tk..

Mesaj pentru tine prietenasa: MA PIS PE TINE!

Te bate si limba romana si soarta!

Credeam ca ai murit sau ca ti-ai taiat venele!

Miss Polonic iti multumesc ca esti cel mai mare fan al meu!

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

eu propun sa le facem un subdomeniu numai pentru ei..

sa isi faca ei lumea lor acolo ceva gen.. marfa.de.marfa.de.marfa.rstcenter.com

acolo sa isi faca ei propriul lor forum poate ne lasa si pe noi in pace.

Link to comment
Share on other sites

Cel mai prost fan al meu continua:

ma faci sa rad.... daca inca nu m-ai uitat si ma mai mentionezi prin posturi e super. oi fi tu destept la tine acolo, dar zic ca ai ramane destept sa nu te bagi in zona altora ca in zona altora poti dovedi contrariul, adica faptul ca esti prost, daca n-ai inteles ce vroiam sa spun.eu oricum nu ma mai obosesc sa tastez multe cuvinte pe forumul asta pentru ca ar fi efortul prea mare. si pentru ca eu consider 3 sferturi din forum ca fiind un WC PUBLIC nu fac altceva decat sa ma car cat mai repede, vorbesc numai cu cel care imi ofera hartie igienica , adica tu (trebuie sa mentionez, ca altfel nu te-ai fi prins, deh....)

propun sa faceti backgroundul de acum ori maro ori sa puneti o poza cu o buda.

ma astept sa incepi cu injuraturile si cu limbajul trivial, ca deh, asa vorbesc oamenii care au in intretinere WCurile publice. asta mai dovedeste si ca nu ai simtul umorului apropo, care este partial marca a inteligentei.

te saluta miss polonic. si vezi ca polonicul e mai folositor decat esti tu. cu tine nu se poate sta la masa. daca postezi mesaju asta platesti drepturi de autor.glumesc, normal, dar cum tu te prinzi greu este nevoie sa precizez.

fuck!I`ve become a legend !sanchiu.
asa-mi place. se mobilizeaza rstul pt. o singura persoana, care pana la urma daca te duce capul o lasi in pace. daca nu faci topicuri gen report the whore ca sa aiba lumea de ce rade. nu stiu care din aia e mai lovit la cap.

Draga doamna profsesoara Paulina, dute-n mortii tai!

Nu am avut niciodata rabdare sa citesc ce scrii pentru pt. ca te bate romana de stai ascunsa numai sub pat. Logica si coerenta in ceea ce spui e lafel de lipsita ca nevoia de dragoste dupa ce isi da un barbat drumu.

Cat despre ceea ce incerci tu sa demonstrezi: REUSESTI! Demonstrezi unei comunitati intregi cat de proasta esti, si cat de retardata poti sa fi.

Aveam in plan sa te las fara loc de munca si sa iti dau teroare tot restul vietii dar avand in vedere activitatea ta esti demna de mila.

Cu siguranta o sa iti gasesti un pularau care intr-o zi probabil mort de beat te va fute si pe tine.

In continuare iti doresc succes si sa nu uit sa porti baveta, cu o barba ca a ta e greu sa nu dai pe tine cand mananci.

HERE YOU GO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...