Jump to content
devperkode

Loguri stealer, cPanele, conturi metin2, conturi adf.ly , etc.

Recommended Posts

ID DE CONTACT : ma_bucur_ma sau pe PRIVAT.

Vand peste 180MB de loguri stealere (pe putin 1.500.000 conturi, dupa mintea mea) , sunt prinse de mine si cativa prieteni acum cateva luni , majoritatea functionale, gasesti conturi cam pe toate site-urile cunoscute. (post editat) - PRET 42 EURO

Vand conturi cPanel (in jur de 800, cam 80 verificate de mine,majoritatea functionale unele conturi ale persoanelor "cunoscute" prin mass media din Romania - nu dau nume) . 20 EURO TOATE.

Conturi metin2ro, metin2tim. Conturile de pe metin2RO (cam jumatate din lista) sunt sortate manual, cand spun sortate manual ma refer la : nivel cont si level. aproximativ 2000-2500 conturi metin2ro (dau si "la bucata"), o lista cu 200 si ceva de conturi metin2tim. - PRET 60 EURO TOATE SAU LA BUCATA VA ASTEPT PE MESS SA NEGOCIEM.

Conturi adf.ly - le gasiti si in lista de mai sus cu stealere daca stati cateva ore sa cautati. am scos din lista 400 conturi adf.ly functionale .. unele si cu 2-3 euro pe ele.. :). - pret 10 euro toate

Conturi filelist - in jur de 40 conturi filelist functionale, 10 EURO!

Domeniul profbets.com (pr3) - 40 euro negociabil sau ceva la schimb..

VA ASTEPT PE ID DE MESS MA_BUCUR_MA

Edited by devperkode
Link to comment
Share on other sites

Registrant: andrei asavei

andrei asavei (andreyi_1979_ro@yahoo.com)

razboieni B6 ap7

craiova Dolj,100203 RO

Tel. +040.744636635

Hackere, partidul te vrea tuns!

@cristiano282: Domeniul care il vinde cu 40 euro, l-a inregistrat pe numele lui.

Edited by D3mEnT
Link to comment
Share on other sites

Esti o saracie care nu are ce sa manance,,mai bine te prostituezi orfanule , combinatii din astea stii u sa faci de 10$? Degeaba stiu unii meserie ,nu stiu sa o falorifice se bucura la 10$ , una dintre cauze este aroganta lor ca sunt inteligenti stiu sa rada de altii ca nu cunosc nu stiu ce anume ,si ei sunt mari cunoscatori dar sunt rupti in cur de foame . Pacat de voi...!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...