Jump to content
sugipulaMrRIP

nemultumire ban

Recommended Posts

Ai decis sa imi rupi pula da ai facuto in mod gresit , si cuie nu trebuia moderatorul pulii mele .

De azi inainte fraiere pana cand iti vei cere scuse pt ban dat pe nedrept , ai sa-mi sugi pula in fiecare zii bine .... ca id am multe labaru pulii mele .

Fututi morti matii , de fraier , lasa ca te aranjez eu , in pup te pupa mata cand erai mic , acum ca esti mare pupi tu in cur pe altii.....

poponaru dracu.............................

Pregatestete fraiere ca am tot timpul la dispozitie , sa te fac de cacat , pt prima oara primesc ban pe drept .....................

VOI REVENI

CONTINUE ..... Incepe telenovela , voi reveni cu un nou episod , ai decis sa rupi pula ????? Stai asa ca iti arat eu

Link to comment
Share on other sites

Stiu frate asta e postez ceva sa primesc un ajutor , a trecut o leaca ca eu am incercat cu ce sa zis , am repostat ca sa zic ce am facut si ca nu a mers , daca mai sunt alte idei si asta da ban in continuo

TEA BANAT MATA DE ACASA CAND ERAI MIC SI AI RAMAS TRAUMATIZAT

Asta e frate nu te razbunai pe alti .... Eu cer un ajutor si unu ca are boala sau i sa nazare lui ma scoate ...

Link to comment
Share on other sites

Daca esti utilizator vechi al acestui forum si consideri ca ai luat ban pe nedrept, poti deschide un thread in care sa specifici userul vechi si de ce crezi ca banul ti-a fost dat pe nedrept. Din moment ce ti-ai facut userul asta, o sa atragi ban la nesfarsit.

Eu nu-ti dau ban, ci iti ofer ocazia sa vorbesti. Sper sa nu ma injuri si pe mine.

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Daca esti utilizator vechi al acestui forum si consideri ca ai luat ban pe nedrept, poti deschide un thread in care sa specifici userul vechi si de ce crezi ca banul ti-a fost dat pe nedrept. Din moment ce ti-ai facut userul asta, o sa atragi ban la nesfarsit.

Eu nu-ti dau ban, ci iti ofer ocazia sa vorbesti. Sper sa nu ma injuri si pe mine.

https://rstcenter.com/forum/54048-un-mic-ajutor.rst#post359501

?i pe "userul vechi" - https://rstcenter.com/forum/members/diamonddj69/ - Jan 2012

Link to comment
Share on other sites

Tex sa iti explic situatia programul imi trebuie pt munca sunt investigator privat imi trebuie sa controlez pe cineva pt munca ti-am cerut si tie ajutor mai devreme iti amintesti ... Scusatima dar nu mai pot de nervi , am repostat pt ca nu am primit ajutor atat asi vrea mi se pare ceva exagerat sa primesc ban pana in septembrie pt ca avea eu nervi pe cineva...

Sunt inscris pe site pt a injata imi trebuie din ce in ce mai mult pt munca calculatorul , imi voi cere si eu scuse MrRIP cand imi va fii dat acount inapoi , daca vrea sa continue facem asa , dupa ce am primit ban am facut un nou account ca sa recer ajutor .

RASPUNS : BAN plus ca ma pupa cu curu, mie nu mi-a pus nimeni picioarele in cap si vine asta super moderator sa mi le puna????? Tu de ce nu mi-ai dat ban si cu putin ai incercat sa ma ajuti???

Edited by sugipulaMrRIP
Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

:| ce ai mai amarule? cam ce ai vrea? sa faci tu ce vrei pe aici si noi sa stam si sa iti suportam tie basinile?

ai fost avertizat sa nu mai incalci regulamentul. offtopic posturi inutile dublu post prostie.

eu personal consider prezenta ta pe forum ca fiind inutila. ai noroc cu tex ca a spus ca sa iti lase drept la replica ca te executam cu sila.

din partea mea ai ban.

de ce?

dublu post

offtopic

posturi inutile

thread inutil (asta e record)

prezenta ta pe acest forum nu avantajeaza pe nimeni in nici un fel

limbaj de manelar.

si pot sa iti mai gasesc

Regula cu numarul 26 spune cam asa:

26. Un administrator/moderator are dreptul oricand sa va zboare lasand nici o urma a existentei voastre pe forum daca considera prezenta voastra inutila. (aviz userilor inscrisi pentru off-topic si trolling). Avem toleranta 0 pentru prostia omeneasca.

LE86234: ce demonstrezi prin faptul ca ti-ai facut username sugi pula MrRip

ai ofensat in mod direct un moderator.

deci ban.

Edited by ps-axl
Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca e corect si am multi nervi si o va platii daca nu isi va cere scuse , asta e iau ban la nesfarsit , dar pe un forum asa sa gasesti in fiecare zii injuraturi nu e frumos nu , asa ca daca ban nu se va scoate asta voi face zii de zii de azi inainte am tot timpul , deocamdata imi poit cere scuse pt limbaj doar la forum ...

NU LUI . E UN EXCROC

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

pai tu nu vezi ma ce limbaj ai?

sincer, tu chiar nu vezi ca maltratezi gramatica limbii romane?

insulti un moderator si ceri scoaterea banului? (care a fost dat pentru faptul ca ai incalcat regulile?)

eu cred ca tu nu esti pe treaba ta prietene.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...