Jump to content
MazaBoY

Site - Jocuri Online

Recommended Posts

Eu chiar nu va inteleg, la ce va ganditi voi cand faceti asemenea site-uri?

Fiecare face ce ii place,a si cand l-am facut ma gandeam ca o data am sa ma imbogatesc cu acest site am sa am sa fac multi bani de pe urma lui am sa devin celebru etc :)) Glumeam :)) ce intrebare la ce ma gandeam ...

La cateva mii, poate chiar zeci de mii de vizitatori pe zi. La nisa asta se ajunge. Aia pot fi monetizati serios.

Da asa este dar pana sa ajungi acolo este un drum foarte lung si foate multa munca.Si nu este nici o garantie ca se poate ajunge la performanele alea :P .

Daca dezactivezi JavaScript din browser nu se mai intelege mare lucru din casutele alea pentru jocuri. Eu unul folosesc NoScript, I'm just saying, n-o sa ii dau niciodata allow unui site de jocuri online doar ca sa mi-l randeze ca lumea. Vezi ce-i faci sa se vada ok in ambele situatii.

In rest nu prea am ce sa zic, imi place cum arata.

Asta e nisa pentru copii. Deci nivelul de inteligenta al audientei e scazut, daca scrii "cele mai tari jocuri" in header unii chiar te cred. Le mai scrii si tutorial despre cum sa faca site-ul bookmark si ti-ai scos cateva sute de unici zilnic. Mai bagi si niste chestii interactive, gen "arata-le si prietenilor cat de bine joci tu", da click aici, si aia e.

Sunt cateva idei bune chiar am sa ma gandesc la ceva pe baza la ce ai zis tu multumesc.

Mai astept si alte pareri.

Link to comment
Share on other sites

Tu poti sa alegi ce vrei este democratie nu te obliga nimeni sa intri pe site-ul meu plus de asta eu nu ti-am cerut tie sa faci o comparare intre site-ul meu si alte site-uri de genu asta da no ce sa faci ai mai facut si tu un post in plus ce sa zic..

Astept si alte pareri despre de desing,seo sau daca observati ceva greseli sunt bine venite multumesc .

Link to comment
Share on other sites

Da asa este dar pana sa ajungi acolo este un drum foarte lung si foate multa munca.Si nu este nici o garantie ca se poate ajunge la performanele alea :P .

Daca nu ai posibilitatea sa ajungi la numerele alea si nici nu speri la ele, de ce ti-ai facut site-ul? :|

Link to comment
Share on other sites

Daca nu ai posibilitatea sa ajungi la numerele alea si nici nu speri la ele, de ce ti-ai facut site-ul? :|

nu am zici ca nu sper am zis ca e greu sa ajungi acolo si desigur se poate sa nu ajung.Ori cum eu vreau sa il duc cat mai sus iti dai seama sper sa si reusesc :D.

Astept si alte pareri Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

nu am zici ca nu sper am zis ca e greu sa ajungi acolo si desigur se poate sa nu ajung.Ori cum eu vreau sa il duc cat mai sus iti dai seama sper sa si reusesc :D.

Astept si alte pareri Multumesc !

Mai bine il faceai in engleza ca te gandeai la miliarde de posibili visitatori si nu la 20 mil. Si doar trebuia sa copy / Paste inclusiv descrierea.

Sper ca va merge bine site-ul in toate browserele versiuni actuale si viitoare si nu se vor incarca toate jocurile odata ( stii tu ce spun).

Edited by Jackro
Link to comment
Share on other sites

Site-ul este facut in romana asta e poate voi avea si vizitatori multi.Nu prea cred ca daca dai copy/paste o sa ai miliarde de vizitatori cel putin eu nu cred asa ceva sa ai un site cu miliarde de vizitatori trebuie multa investitie multa munca plus de asta :)) vorbim despre miliarde frate in fine.Despre site-ul meu este ceva facut de mine,descrieri unice nu fur munca la altu pot zice ca ma mandresc cu el intr-un fel pentru ca stiu ca am muncit la el.Site-ul din cate am verificat eu merge bine in toate browserele mai putin ie 6 care se vede putin mai naspa site-ul.

Astept si alte pareri Multumesc !

EDIT:

Cand am vazut numele,credeam ca e Saint's Row 3,Need For speed the run...deastea on-line,nu jocuri flash,trebuia sa specifici asta.

De ce ai postat iara ?nu te inteleg serios frate ...puteai chiar sa adaugi argumentul asta in primul tau post...in fine

Edited by MazaBoY
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...