Jump to content
LightOfDarkness

Crypter!!!

Recommended Posts

Pt cei care au nevoie de un server cryptat astept PM , fac asta gratis pt ca am avut si eu nevoie in trecut si nu a sarit nimeni in ajutor , asa poate pe viitor va mai ganditi si la alti , ma scuz daca imi exprim parerea majoritatea stiu doar sa ceara (vreau si eu un program hack pt......) astia sunt copii care vor sa fie hackeri:-/

Repect imi cer scuze ca mi-am exprimat parerea si ast PM daca aveti nevoie. Crypteru nu e fud e detectat de avira ca keylogger in rest le trece pe toate.

Edited by LightOfDarkness
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pt cei care au nevoie de un server cryptat astept PM , fac asta gratis pt ca am avut si eu nevoie in trecut si nu a sarit nimeni in ajutor , asa poate pe viitor va mai ganditi si la alti , ma scuz daca imi exprim parerea majoritatea stiu doar sa ceara (vreau si eu un program hack pt......) astia sunt copii care vor sa fie hackeri:-/

Repect imi cer scuze ca mi-am exprimat parerea si ast PM daca aveti nevoie. Crypteru nu e fud e detectat de avira ca keylogger in rest le trece pe toate.

+1REP daca va sunt de ajutor

Interesant, eu fac show la webcam pe skype pentru +1

Alta metoda mai buna sa-ti imprasti stealer ul n-ai gasit ?

Who is with me ?

Link to comment
Share on other sites

Interesant, eu fac show la webcam pe skype pentru +1

Alta metoda mai buna sa-ti imprasti stealer ul n-ai gasit ?

Who is with me ?

gresesti nu suntem toti ca tine eu am vrut sa fac o fapta buna orcine vrea dovada sa ma contacteze , nu fac de astea aici sunt multi mai multi care stiu mai multe ca mine si imi pot face rau asa ca nu se merita si vazand ca ai semnatura father crypter e chiar father crypter nu e facut de mine e cumparat cu lincenta inainte sa vorbesti intereseazate putin nu vorbi asa aiurea

Link to comment
Share on other sites

Pai ia verifica B3st daca chiar a cumparat, pentru ca B3st e Grandpa Crypter:))

Cand vrea oricund e versiunea Father crypter v3 si daca era el Grandpa ar fii stiu ca e detectat acum de avira!!!

1:http://postimage.org/image/9rvbpyz1x/

2 : http://postimage.org/image/jkkys430n/

Poftim !!! Multumiti

Edited by LightOfDarkness
Link to comment
Share on other sites

Eu n-am dat reply de prost aci, te-ai spart singur ca prostu

@"e detectat de avira ca keylogger "

Avira n-are cum sa dea detectie de keylogger la un stub, deoarece stub ul ala nu foloseste functii de keylogger.

Numai ca tu ai urcat stub/fisier ul cryptat pe virustotal, iar ei au facut o detectie speciala pentru stub ul tau deoarece acesta era bindat/cryptat cu un stealer/keylogger.

Bun, daca esti in db ul meu esti banat.

Take care dude >> fathercrypter.com/terms.php

Noua regula de tinut minte pentru viitor: Nu vand la romani, chiar nu sti ca exista un suport pe icq/yahoo/msn/jabber/skype/gtalk si moloz ..

Edited by B3st
Link to comment
Share on other sites

Noua regula de tinut minte pentru viitor: Nu vand la romani, chiar nu sti ca exista un suport pe icq/yahoo/msn/jabber/skype/gtalk si moloz ..

Si eu am spus ceva de genul odata, si au sarit toti de pe RST la mine ca cica sunt ungur sau nu mai stiu ce au zis :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...