Jump to content
andybellagta

Cum poti face vizite REALE pe site?

Recommended Posts

A fost discutat acest subiect de n ori, dar nu a avut un sfarsit cu adevarat intersant. Vreau sa imi fac vizite reale pe site, fie ele prin spam, schimb de bannere/tafic, vizite REALE sa fie. Nu exagerez. Nu vreau 20k, putin peste 500 vizite maxim 1k cred ca e ceva decent. Cum pot proceda? Sunt dispus sa aloc un anumit timp pentru asa ceva... 2-3h/24 . Astept ceva concret, nu: "Munceste" "Fa spam" etc... Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

TrafficSpammer Foloseste asta,fa spam pe forumuri populate gasesti aici forumuri foarte populate pe fiecare nisa.

Message Boards and Forum Directory Iti faci cont 4 posturi la categoriile foarte vizitate si voila.

De altfel poti folosi youtube pentru vizita iti faci un cont,faci un video la site foarte atractiv,faci niste concursuri dai premi mai stiu eu alteceva . .

Iar in opinia mea cea mai benefica metoda e feisbucu :D

Iti faci un cont,faci un contact.csv cu vreo 10k + mailuri le bagi acolo ,sa fie macar 50% bune si in cateva zile ar trebuie sa atingi pragul de 5k prieteni.Dupa acea "monetizezi traficul" iti faci o pagina la site pe contul ala pe feisbuc si primesti o gramada de like-uri tre sa sti cum sa'i manipulezi :))

Aveam un ebook legat de asta,daca il gasesc prin pc,o sa ti-l ofer :D

Si depinde foarte mult ce CMS ai pe site,sa fie unu bun la SEO nu cine stie ce rahat.

Bafta !

Link to comment
Share on other sites

@CristianRoflmao: TraficSpammer ala ruleaza de unu singur daca las fereastra aia deschisa si eu imi vad de treaba? Am nevoie de 'trafic' d-asta pentru un site cu jocuri, deci nu caut trafic 'de calitate' pentru inceput.

Chiar daca ruleaza singur unele site-uri au muzica pe ele si e enervant sa cante ceva din senin ...

Link to comment
Share on other sites

Nu ascult muzica de la calculator. Totusi, mi se pare putin cam...degeaba. Fiecare vizita care vine pe site-ul meu, e facuta de unul ca mine, care a deschis fereastra popup in background si isi vede de treaba. Habar nu are pe unde ajunge. Hehe. ;d

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...