Jump to content
Sheyken

[Medium/Hard]MySQL Injection Challenge

Recommended Posts

[+]Target: News | Puerto Rico Islanders

[+]Document: MySQL Injection

[+]Image: t2AAZ.png

Cerinte:

---------------------------

Sintaxa se trimite prin PM

Postarea unui ScreenShoot este obligatorie

Pentru rezolvarea acestui challenge este necesar sa postati versiunea bazei de date.

---------------------------

Solvers:

alecseu

denjacker

... Will be edited.

Edited by Sheyken
Link to comment
Share on other sites

Nu vad nici o problema in posturile mele, mai intai trebuia sa te uiti pe la rubrica "Bun Venit" m-am prezentat trebuie sa vezi cine sunt.

In plus te puteai uita si la "Tutoriale in Limba Romana" la primul topic care l-am facut cu un tutorial PostGreSQL Injection: https://rstcenter.com/forum/56871-postgresql-injection-tutorial.rst Ai putea sa vezi culorile pe care le-am folosit in poze.

Iti voi trimite PM cu Sintaxa, insa tu nu vei avea voie sa participi la challenge.

// Edit, PM trimis.

Edited by Sheyken
Link to comment
Share on other sites

Nu ma intereseaza cine esti, dar cu 3 posturi si inregistrat luna asta nu prezinti incredere, si in plus au mai fost si altii care au incercat la fel, sa puna o provocare.

Si am vazut ca mi-ai trimis mesaj privat cu url-ul + codul magic, si intradevar stii raspunsul, deci restul doritorilor care vor sa intre in aceasta competitie puteti sa o faceti, tipul stie deja ce si cum.

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum vad tu crezi ca as incerca sa dau in gat pe cineva de pe RST sau pe cei care vor participa la challenge, ei bine NU! De ce? Pentru ca eu am cerut ca in sintaxa sa fie selectata doar Versiunea, crezi ca iti bate mos craciun la usa doar pentru versiunea bazei de date?

---------------------

Cu asta am terminat OFF topicu' astept rezolvarile [ sper sa fie cineva ]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...