Jump to content
xVIRal

Promovare site

Recommended Posts

Astazi am terminat de facut un site de socializare,acum vine partea cea mai grea si anume promovarea,site-ul e bagat deja in google dar vreau sa stiu ce metode de promovare as putea folosi pentru a avea un trafic de peste 200-300 vizitatori pe zi,am ganduri serioase cu acest site,si vreau sa scot ceva profit din el cu adsense,eu m-am gandit prima data la promovarea prin inscrierea in directoare web,deja am inscris site-ul in peste 50 dar nu e deajuns,as baga bani in promovare keywords dar deocamdata nu am

orce sfaturi sunt bine venite

Link to comment
Share on other sites

BTW, promovarea o faci cand e gata site-ul. Al tau pare sa fie inca in constructie; Doar pentru ca ai luat tema de la netlog nu inseamna ca e gata.

Eu spun ca nu o sa faci mare branza cu el. Cand vine vorba de platforme sociale, trebuie sa investesti. CMS propriu, la lansare sa scrie 2-3 persoane despre tine, sa oferi ceva nou ca sa iti faci intrarea pe piata etc.

Link to comment
Share on other sites

@alecseu e normal sa fie in constructie,l-am facut abia ieri,orcum astazi am bagat un plugin care poti vizita site-ul si de pe telefon,am sa schimb tema ca pe viitor sa nu am conflicte cu netlog

@thedark unde vezi tu logo de facebook? poate netlog vrei sa zici

orcum va multumesc pentru sfaturi,astept si altele:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...