Jump to content
oollyyoo

Free vpn?

Recommended Posts

?tie cineva un serviciu de VPN Gratuit?

Cum era postul acela „VPN FREE 3 Luni”

Caut ceva m?car pentru o lun?, la care s? nu am limit? 100MB (A?a am g?sit unu :-j)

Sau m?car o firm? din românia care vinde VPN.

Mul?umesc anticipat!

Edit: Momentan folosesc ProXPN doar ce am temrinat de instalat, s? vedem cât e de eficient.

Edited by oollyyoo
Link to comment
Share on other sites

Da tu e?ti chior? :) Am zis „ Sau m?car o firm? din românia care vinde VPN”

Fi mai atent data viitoare, c? tu scrii far? s? cite?ti din câte v?d :) Sunt dispus s? cump?r, dar atâta timp cât g?sesc ceva bun gratis de ce s? pl?tesc? :) Sau tactu' e Patriciu?

O scurta vacanta.

Link to comment
Share on other sites

?tie cineva un serviciu de VPN Gratuit?

Cum era postul acela „VPN FREE 3 Luni”

Caut ceva m?car pentru o lun?, la care s? nu am limit? 100MB (A?a am g?sit unu :-j)

Sau m?car o firm? din românia care vinde VPN.

Mul?umesc anticipat!

Edit: Momentan folosesc ProXPN doar ce am temrinat de instalat, s? vedem cât e de eficient.

https://rstcenter.com/forum/56493-best-free-vpn.rst era greu sa te uiti aici

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea si bun si gratis nu cred ca este.Stiu ca toti am vrea gratis,dar totusi sunt niste servici care la randu lor ce-i care le ofera trebuie si ei sa isi scoata munca serverele si ce mai e pe acolo daca ar da gratis la toti unde am ajunge ....poate gasesti ceva gratis dar limitat,iar daca vrei full platesti :).Bafta

PS: host1free.com/?ap_id=muzicape l-am gasit si eu pe gugal punct ro

Link to comment
Share on other sites

Tu ii intarati, deci nu le mai da ban ;)

I-a pus o intrebare foarte ok . Chiar nu v-ati maturizat macar atat incat sa va dati seama ca nu exista ceva gratis ?

De ce sa platesc eu un ip pe care sa ti-l dau tie sa-l folosesti moca ,crezi ca sunt nebun ? A ,sunt firme care au ajuns la un nivel foate ridicat si ofera promotii ,ok ,dar si promotiile astea sunt limitate daca ati observat .

Daca totul s-ar da gratis nu ar mai exista economie(nationala/mondiala) ,ne-am intoarce in timp si am face troc .Si medicamentele costa cu toate ca tuturor ne-ar place sa fie gratis ,dar exista o lege nescrisa care ,din pacate,spune ca trebuie sa ne rarim ca sa poata sa supravietuiasca specia .

Link to comment
Share on other sites

I-a pus o intrebare foarte ok . Chiar nu v-ati maturizat macar atat incat sa va dati seama ca nu exista ceva gratis ?

De ce sa platesc eu un ip pe care sa ti-l dau tie sa-l folosesti moca ,crezi ca sunt nebun ? A ,sunt firme care au ajuns la un nivel foate ridicat si ofera promotii ,ok ,dar si promotiile astea sunt limitate daca ati observat .

Daca totul s-ar da gratis nu ar mai exista economie(nationala/mondiala) ,ne-am intoarce in timp si am face troc .Si medicamentele costa cu toate ca tuturor ne-ar place sa fie gratis ,dar exista o lege nescrisa care ,din pacate,spune ca trebuie sa ne rarim ca sa poata sa supravietuiasca specia .

@selectia naturala

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...