Jump to content
Cosmin96

Cum vi se pare?

Recommended Posts

1. Mi se pare profesional.

2. Poate ca ar trebui sa pui un "inregistreaza-te" sau "login" sau etc pe pagina de home, ca nu vad nicaieri. Cred ca langa tools ar trebui sa fie.

3. aici ar trebui sa ai background sau nu? Ca la prima impresie eu m-am intrebat unde mi-o disparut chestiile de pe margine.

4. Imi plac chestiile alea facute ca presul bunicii. Dau intr-adevar un aspect rural. E un site reusit, parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

Intrebare:

De ce in codul sursa scrie: template si la CSS scrie asta?

/*

#------------------------------------------------------------------------

# corporate2 - March 2011 (for Joomla 1.6)

#

# Copyright © 2007-2011 Gavick.com. All Rights Reserved.

# License: Copyrighted Commercial Software

# Website: Professional Joomla 2.5 Templates and Wordpress Themes, Wordpress Templates and Joomla Themes, Joomla Design Shop, Modules and Free Extension

# Support: support@gavick.com

*/

? :)

Deci, nu este realizat de tine, ci tu doar ai luat un template si l-ai modificat cu niste text, imagini si putin cod Facebook. Eu unul apreciez ca ai facut la site, dar daca il lucrai de la 0 era ceva. Avand in vedere ca Joomla este un CMS dificil si necesita timp pentru ca cineva sa-l inteleaga pot spune ca ai facut un lucru bun ca te-ai apucat de asa ceva, deoarece in Joomla se castiga foarte bine si un site il poti face in 30 de minute daca cunosti bine CMS.

Dar data viitoare sa si specifici platforma utilizata, si care este aportul tau adus la site. :) In rest, nu pot sa-ti spun decat ca e bine ca mergi pe partea de web design, este ceva placut.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...