Jump to content
blondul90

Vand ebook Seo Youtube PPD -Fileice , Sharecash - 25$

Recommended Posts

Vand ebook + videoclipuri in care explic cum sa promovati nisele voastre pe youtube , Totul este simplu consider ca explic destul de clar in videoclipuri .

Va invat cum sa adaugati un nume bun , descriere , taguri , cum sa promovati .

ps: nu va invat unde sa cautati nise , sau cum creeati un videoclip youtube, consider ca stiti deja + aveti videoclipuri dar nu stiti sa le promovati .

Eu va invat doar promovarea .

Mai ofer bonus 10 nise care sunt cautate , tot ce trebuie sa faceti este sa le creeati video la ele si sa le promovati .

Bonus un video cum sa creati cont de youtube verificat telefonic gratis

Nu ofer acest ebook incepatorilor sau care nu stiu nici macar ce este PPD , sau nu stiu cum sa creeze videoclipuri . In acest ebook va invat doar cum sa promovati si unde sa promovati folosid metoda youtube +blog . Am vandut peste 20 de copi pe un alt site despre discuti bani , toti sunt multumiti uni au scot dublu decat au dat pe ebook . Dovada o pot face la cerere printr-un pm si am sa va ofer dovada cu recomandari ale acelor persoane

Pretul este 25 $ bucata , plata paypal sau payza - vand doar 10 copi

poza cu statistica mea (consider ca nu este important cat am facut total)

statistica.jpg

Edited by blondul90
Link to comment
Share on other sites

haha esti simpatic,cartea se gaseste free pe fileice,si celelalte ebook-uri ce le dai cadou la fel.

Admini,moderatori am voie sa postez cartiile? :))

daca tot te lauzi ca le ai free ...tine pentru tine ..si nu face post aiurea , doar de dragul de arata ca esti un copil bagacios

oricum nu cred ca faci bani $$ si de aceea critici aiurea

Link to comment
Share on other sites

ia sa le faci public :>

daca tot p**a ta te lauzi atat

le postez stai relax.

citez de pe siteul de facut bani :

Mie sincer nu mi se pare mare lucru ... acum serios . Toate alea cu yt seo le-am gasit in alta parte,fara sa dau bani . Nu zic ca nu merita pe deplin,dar nah . E explicat destul de mura in gura , dar cu exprimarea e cam greu. Totusi .. merita cumparat !

FileHost.ws - Quality Free File Hosting & Storage link de download la carti.

parola prin pm.

oricum ce contine asa zisa carte a ta contine tutorialele lui bok1ca ai spus si pe clubneptc.

Informatile ce le "vinzi" tu sunt free,doar sa sti sa cauti.

Link to comment
Share on other sites

update la noul ebook :)

Ce contine acest ebook :

-sunt niste video-uri in care va explic pas cu pas cum sa faceti conturile youtube , titluri , taguri , videoclipurike .. si un demo la cum arata designurile blogurile cat mai credibile pentru downloaderi ( trebuie sa stiti sa creati bloguri pe blogspot , wordpress , etc )

- cum sa cautati nise + un mic secret cum sa vedeti nisele cele mai descarcate de pe fileice

- 5 viral scripturi la 5 nise ( chestia aia in care omu trebuie sa dea like si share la pagina voastra)

- cateva video-uri cu nise noi si vechi , doar voi trebuie sa le urcati si sa le promovati ( va fac eu tagurile si titlurile )

Pretul este 25 $ paypal sau payza

Ma puteti contacta prin pm .

Acest ebook nu este pentru lenesi :) si nu necesita investiti - doar cine vrea sa cumpere domeniu si host la cele 5 scripturi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...