Jump to content
dizzy

Geez people !

Recommended Posts

voi vedeti ce tutoriale sunt la sectiunea de tutoriale? ca majoritatea nici nu zgarie suprafata. they're a joke!. sugestia mea este sa nu mai fie pus orice acolo. sa fie selectate din ele si lasate cele din care chiar poti invatza. ca asa va faceti de ras .... sincer.

Link to comment
Share on other sites

dizzy : in primul rand noi nu suntem cei de afara si nu trebuie sa ne fie exemple pt ka noi trebuie sa fim mai presus dekat ei . In al doilea rand tutorialele trebuie sa fie facute pentru toate categoriile de cunoskatori si necunokatori ... , deci trebuie sa fie pe intelesul tuturor ;) Deci tutoriale pt incepatori , avansati si experti ;) si in al 3`ilea rand ... din cei 2000 de utilizitari , pun pariu ka cel putin 50 intra pe forum sa invete ;)

----------------

Numai Bine!

ENCODED.

----------------

Link to comment
Share on other sites

cei de afara nu trebuie sa fie model dar macar sa ii ajungem trebuie. cat despre tutorialele pentru toate nivele sunt de acord, dar sa fie tutoriale nu 2-3 chestii si gata. ala nu e tutorial. iar daca zici ca 50 intra sa invete ... doar aia merita sa fie aici.

Link to comment
Share on other sites

Dupa umila mea parere nici un tutorial nu este facut degeaba. Daca pt mine este neinteresant sau descrie lucruri arhi-stiute, pt altii poate este de un real folos. Eu apreciez orice fel de tutorial, chiar daca pe unele mai mult iar pe altele mai putin. Cel putin apreciez efortul de al scrie.

Poate pare absurd dar azi am facut pt cineva un tutorial de folosire Daemon Tool, cu text, poze; chiar daca la inceput am ras 2 minute citind cererea acelui user. Orice tutorial este bine-venit.

Link to comment
Share on other sites

Dupa umila mea parere nici un tutorial nu este facut degeaba. Daca pt mine este neinteresant sau descrie lucruri arhi-stiute, pt altii poate este de un real folos. Eu apreciez orice fel de tutorial, chiar daca pe unele mai mult iar pe altele mai putin. Cel putin apreciez efortul de al scrie.

Poate pare absurd dar azi am facut pt cineva un tutorial de folosire Daemon Tool, cu text, poze; chiar daca la inceput am ras 2 minute citind cererea acelui user. Orice tutorial este bine-venit.

iti dai seama ca omu' e incepator daca a cerut asa ceva...

si inca ceva... mai bine va ganditi cu totii cum erati la inceput cand nu stiati mai nimic...

si inca ceva... mereu o sa fie unu mai bun adica unu care sa stie mai multe...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...