Jump to content
inteleptul

Mi-am luat o palma peste fata

Recommended Posts

Uite unde se ascundeau etica, moralitatea, Fuego, mila, etc. ale romanilor.

Scuze de, ce`o vrea sa insemne postul meu, dar in opinia mea, esti doar frustrat pentru ca un smecheras te`a palmuit cu palosul realitatii, iar cu ochii`n lacrimi de frustrare si furie ai venit aici sa pari un erou al neamului.

Subiect demn de TPU. Rusine!

Nici vorba de frustrare, in trecut am platit scump. S-a invatat fraieri sa dea in judecata. Este un forum in care majoritatea sunt baieti. Totusi am vrut sa vad care ar fi fost modul vostru dea proceda.

Link to comment
Share on other sites

Un buletin de la medicina legala ... Un avocat ... cateva termene prin tribunal ... si in mare parte o sa faci rost de ceva bani !

P.S: am un prieten care pt o palma a luat, dupa 8 luni de judecata 13.000 Ron !

Eu zic ca nu tine de @inteleptul "S-a invatat fraieri sa dea in judecata" ...

Edited by nacks
Link to comment
Share on other sites

Un buletin de la medicina legala ... Un avocat ... cateva termene prin tribunal ... si in mare parte o sa faci rost de ceva bani !

P.S: am un prieten care pt o palma a luat, dupa 8 luni de judecata 13.000 Ron !

Si marmota aia la dracu tot ciocolata in staniol o invelea.

Link to comment
Share on other sites

Nici vorba de frustrare, in trecut am platit scump. S-a invatat fraieri sa dea in judecata. Este un forum in care majoritatea sunt baieti. Totusi am vrut sa vad care ar fi fost modul vostru dea proceda.

Atunci daca erai baiat destept, "intelept", faceai un poll, in stilul unui sondaj in care adresai aceasta intrebare fara caracter personal, si faceai asa cum spui ca ti`ai propus un asa-numit sondaj asupra gandirii noastre.

Edited by Wubi
Link to comment
Share on other sites

Nu fac lupte de niciun fel , dar cunosc destui care fac de la MMA la Kickboxing , Box si toate cele ,si stiu ce incredere in tine iti da practicarea de lupte:),Bag mana in foc ,ca toti amicii mei care fac lupte ar fii dat inapoi fara ezitare ! Sincer eu nu cred ca tu ai facut muay thai ,altfel ii rupeai capul ,asta este temperamentul unui luptator ! Mai bine spui ca ti-a fost prea frica si te-ai lasat intimidat si gata ,sau mai bine nu spuneai nimic

Acum e prea tarziu sa mergi sa il bati ! in mintea lui tot un fraierica esti :)

O sucrta intrebare : Daca era prietena/iubita/logodnica langa tine l-ai fii lovit?!

Link to comment
Share on other sites

Are ceva bani , ai cativa martori ?

Dati singur 2 pumni , 2 poze un certificat si iti scoti niste banuti , daca nu , i-al la o bere si pupati-va frateste :)

Sorry pentru ironie , dar in momentu' cand a ridicat mana .....BATUT .

Batut ca pe covoare in plm, nu ca batut !

Dat ca surdu-n tobe !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...