Jump to content
Web_Pr0f1451859565

Baza de date FORUM 4metin.ro FREE

Recommended Posts

Nu inteleg de ce nu e voie sa posteze baze de date :|

Am vazut cu totii indexul tau ps-axl... vrei sa il vada cat mai multi sau de ce ai editat linku? Pe altii poate ne ajuta baza asta de date... Ar trebui rescris regulamentul ca NU E VOIE SA POSTEZI BAZE DE DATE DE METINARI

Edited by bolovanumic
Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

^Metin?!? Postez si eu de la covrigaria-pantelimon.ro cu 200 de mailuri, sa vad ce sange targetezi tu cu mailurile alea.

Eu personal am zis sa respectam un standard aici..

In fine, daca bossu zice ca sa il las, pai no comment.

Link to comment
Share on other sites

^Metin?!? Postez si eu de la covrigaria-pantelimon.ro cu 200 de mailuri, sa vad ce sange targetezi tu cu mailurile alea.

Eu personal am zis sa respectam un standard aici..

In fine, daca bossu zice ca sa il las, pai no comment.

Sincer mi se pare penibila activitatea ta de Moderator pe acest forum.

Fara suparare, dar daca nu iti convine ceva treci la warnuri, editezi posturi, stergi, bagi pula in toti, iei pe toti la mijto... Ce plm ma?... esti baiat cu capul pe umeri, adica asa pari in realitate si nu esti copil, dar comportamentul lasa de dorit.

Imi placea mult contributia ta la inceput... inainte sa ai gradul asta pe RST, apoi sa suferi de moderatorism...

Parerea mea! O sa suport consecinte: warn/ban/sau ce mai vrei.

Pentru altii nu esti decat un copil rasfatat... sau ma rog... un om matur cu minte de copil rasfatat. Multi nu au avut curajul s ao spuna, dar pana la urma e doar un forum man... Aceasta profitare de gradul pe care il ai nu ar trebui sa apara la tine; si mai ales ca ai o varsta si stii foarte bine ce vorbesc. Esti exact ca un profesor care bate niste copii de clasa I.

De ce nu face Nytro ceea ce faci tu?... sau altii care mai sunt in staff.

Pace!

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

^ Daca mi-a atras kw3 atentia acum te-ai razvratit, blah blah, whatever, me don`t care.

O parte din voi sunteti atat de orbi...

Am incercat din rasputeri sa mentin un standard de demnitate pentru forumul asta.

Din acest motiv am fost mai sever, pentru a face userii sa inteleaga ca aici nu este o flegma de forum, ci suntem oameni seriosi cu reguli bine definite, care se respecta si au un nivel si un statut decent.

Daca voi vreti sa transformati RST intr-o flegma de forum ei bine eu am sa va pun cu picioarele pe pamant si am sa va arat ca aici nu e o mizerie de forum.

Aici este RST!

Edited by ps-axl
Link to comment
Share on other sites

Sincer mi se pare penibila activitatea ta de Moderator pe acest forum.

Fara suparare, dar daca nu iti convine ceva treci la warnuri, editezi posturi, stergi, bagi pula in toti, iei pe toti la mijto... Ce plm ma?... esti baiat cu capul pe umeri, adica asa pari in realitate si nu esti copil, dar comportamentul lasa de dorit.

Imi placea mult contributia ta la inceput... inainte sa ai gradul asta pe RST, apoi sa suferi de moderatorism...

Parerea mea! O sa suport consecinte: warn/ban/sau ce mai vrei.

Pentru altii nu esti decat un copil rasfatat... sau ma rog... un om matur cu minte de copil rasfatat. Multi nu au avut curajul s ao spuna, dar pana la urma e doar un forum man... Aceasta profitare de gradul pe care il ai nu ar trebui sa apara la tine; si mai ales ca ai o varsta si stii foarte bine ce vorbesc. Esti exact ca un profesor care bate niste copii de clasa I.

De ce nu face Nytro ceea ce faci tu?... sau altii care mai sunt in staff.

Pace!

=)) Esti un egocentrist, "tsium" . Treci pe la reguli, nu-ti convin poti sa ne parasesti, se vede ca esti bolovan.

Link to comment
Share on other sites

Sincer daca ar fi sa punem la zid pe cei cu metin ar trebui pusi si cei care vand conturi steam sau cauta hack-uri CS sau mai stiu eu ce. Am un prieten destul de cerebral si bun in php /js care este si jucator de metin de vreo 2 ani daca nu mai mult. A vandut nu stiu ce cacaturi de acolo din joc pe 200 Eur. O sa-l pun sa arunce un ochi pe aici, poate ii va folosi si ce a postat Web_Pr0f. Acum daca regula este fara metin atunci fara, daca e vb de jocuri atunci hai sa le scoatem pe toate.

In alta ordine de idei, si axl are dreptatea lui...

Link to comment
Share on other sites

Sincer mi se pare penibila activitatea ta de Moderator pe acest forum.

Fara suparare, dar daca nu iti convine ceva treci la warnuri, editezi posturi, stergi, bagi pula in toti, iei pe toti la mijto... Ce plm ma?... esti baiat cu capul pe umeri, adica asa pari in realitate si nu esti copil, dar comportamentul lasa de dorit.

Imi placea mult contributia ta la inceput... inainte sa ai gradul asta pe RST, apoi sa suferi de moderatorism...

Parerea mea! O sa suport consecinte: warn/ban/sau ce mai vrei.

Pentru altii nu esti decat un copil rasfatat... sau ma rog... un om matur cu minte de copil rasfatat. Multi nu au avut curajul s ao spuna, dar pana la urma e doar un forum man... Aceasta profitare de gradul pe care il ai nu ar trebui sa apara la tine; si mai ales ca ai o varsta si stii foarte bine ce vorbesc. Esti exact ca un profesor care bate niste copii de clasa I.

De ce nu face Nytro ceea ce faci tu?... sau altii care mai sunt in staff.

Pace!

Nu stiu cat esti de bun , dar daca nu iti comvine ceva poti pleca ;)

1. Ps-axl daca stii cum sa vorbesti cu el , cum sa il iei e the best omu` ;)

2. Zici ca nytro si restul nu fac ca el? Incearca sa comentezi la ei cum ai facut la ps-axl , poate atunci iti schimbi parerea ;)

3. Treci pe la reguli si nu mai comenta la moderatori , nu ii spune tu unui moderator cum sa isi foloseasca rank-ul sau cum sa modereze ;) .

4. De unde stii tu cum era ps-axl la inceput ? Vezi ca ahead are al 7-lea simt miroase membri cu doua conturi.

ON : De ce nu ii lasa-ti sa posteze si metin ? Eu nu joc oricum , dar cum vin si aia cu CS si steam si chestii plm , eu zic ca ar trebuii sa ii lasa-ti si pe astia cu metin. Oricum , bravo web_pr0f.

INTREBARE : Tu daca ai fii moderator/admin nu ai face la fel?

12. Un moderator/administrator are dreptul s? zboare pe oricine dore?te de pe forum, cu atât mai mult dac? consider? c? acea persoan? este inutil? pentru forum sau, de ce nu, chiar pentru societate. Administratorii au tot timpul dreptate ?i nu trebuie s? r?spunde?i la mesajele de avertisment. Dac? vei r?spunde proste?te, vei primi ban.

Edited by AltraX
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...