Jump to content
andreinick05

Audio converter

Recommended Posts

Poti imprumuta cateva idei din asta: Free software: video converter, ipod converter, mp4 converter

LE: La calitate incearca sa adaugi VBR.

Incearca mai mult error handling, am incercat o piesa mp3 VBR in mp3 192, imi blocheaza explorer-ul pentru cateva secunde, apare o asa zisa piesa in converted files care playerul o recunoaste dar nu merge, pobabil libraria la care se conecteaza aplicatia in timpul conversiei nu are suport VBR sau nu e implementat de tine.

Apropo, nu vad nici un sens conectarea aplicatie la 72.30.2.43-ICMP la deschidere in programului asta, ne poti tu spune despre ce e vorba?

Edited by me.mello
Link to comment
Share on other sites

Poti imprumuta cateva idei din asta: Free software: video converter, ipod converter, mp4 converter

LE: La calitate incearca sa adaugi VBR.

Incearca mai mult error handling, am incercat o piesa mp3 VBR in mp3 192, imi blocheaza explorer-ul pentru cateva secunde, apare o asa zisa piesa in converted files care playerul o recunoaste dar nu merge, pobabil libraria la care se conecteaza aplicatia in timpul conversiei nu are suport VBR sau nu e implementat de tine.

Apropo, nu vad nici un sens conectarea aplicatie la 72.30.2.43-ICMP la deschidere in programului asta, ne poti tu spune despre ce e vorba?

Aplicatia verifica daca esti conectat la internet, daca da, atunci verifica daca fisierele din folderul data sunt prezente, daca nu le descarca.

Link to comment
Share on other sites

Stiu al cui e ip-ul, tocmai de aia nu gasesc interestant lucrul asta, sunt chestii mai usoare pentru a afla daca esti conectat la internet chiar si pentru int respectiv ext ip.Oricum buna ideea cu download-ul fisierelor necesare lipsa, ia in considerare ce am scris mai sus si o sa iasa un soft pe cinste:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...