Jump to content
Nebuchadnezzar

Truth about defcamp.ro attack

Recommended Posts

Probabil nu ar fi trebuit sa pierd timpul cu acest articol dar merita sa fie expus.In acest topichttps://rstcenter.com/forum/61370-defcamp-ro-hacked-invitatie-gratuita-leeched.rst evidef vrea sa demonstreze faptul ca a gasit o oarecare vulnerabilitate in portalul defcamp si e dispus sa o imparta cu userii din acest forum.E oarecum ok dar domnul evidef jigneste membri acestui portal.Poate voi nu stiti dar la randul lui o data domnul evidef aka tinkode a stat in aceasi oala pe portalul ISR cu multi din membrii.Eu sunt un vechi membru ISR si domnul evidev aka tinkode nu isi mai aduce aminte atunci cand altii ii dictau sintaxele SQLI iar acum ii face pe toti "prea prosti".

Domnule evidev aka tinkode noi ne aducem aminte de tine foarte bine si de fiecare data cand tu iti vei deschide gura o vom face si noi deoarece tu ai patat etica si prin afirmatiile tale ne scuipi in fata.Faptul ca ai devenit public nu inseamna ca ti-au crescut aripi si poti jigni pe cei care o data tiau dat suzeta in gura.Tu ar fi trebuit sa pupi mana la multi membri care tiau sters curul de fiecare data atunci cand ai facut un atac dar numale tau a reusit sa acopere totul si acum ne scuipi in fata.

Readuc aminte ca in momentul in care am postat in thead-ul de mai sus careva mi-a modificat semnatura din profilul RST si mia scris cateva cuvinte obscene.Acest lucru il putea face doar un user care are access administrativ.

In imaginea de mai jos domnul evidev aka tinkode sia dat seama ca cineva ia calcat pe coada si a bagato intre picioare.

72359759.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...