Jump to content
alexer13

Despre ce va urma..

Recommended Posts

Lasa-ma sa ghicesc:

- Conturi de pe cine stie ce site de cacat

- Carduri salvate in baza de date a cine stie carui site de cacat

Ultimii doi ani, pe 5 noiembrie:

- 2011 - Cica picau Facebooku, ei, 30 de persoane cu LOIC vs miile de servere Facebook. Rezultatul: prima pula in cur pentru magicii Anonimusi

- 2012 - Cica pica tot "Internetul" prin DDOS catre serverele DNS globale, ei, 30 de ratati cu LOIC vs servere ca si j.root-servers.net care e gazduit de VeriSign (si nu de oricine) pe 41 de servere. Rezultatul: a doua pula, mai groasa, in cur pentru ei.

Acum ce fac? Stiu: Anonymous o sa suga pula lui Mos Craciun si ne dezvalui cat de mare e!

Edit: Acum am vazut jegu de videoclip. Aici avem un loc special pentru asa ceva: Cosul de gunoi. Sa zici mersi ca nu iti dau ban.

Edited by Nytro
Link to comment
Share on other sites

@Nytro,

Totul e mult mai simplu ?i nu e nevoie de ghicit — dat fiind faptul c? pe 21 decembrie va fi sfâr?itul lumii, to?i vor urm?ri apocalipsa, iar ei nu vor fi nevoi?i s? mai demonstreze ceva ;)

Daca tot vine apocalipsa, nu-mi dai banii tai! Nu neaparat tu, toti de aici, care cred ca vine apocalipsa. Am un mod pervers de a distra banii ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...