Jump to content
xcata

Ofer hosting

Recommended Posts

Ofer hosting cu cPanel, activarea se face instant.

Pachetul Standard contine 10 GB spatiu si latime de banda nelimitata.

Pachetul Advanced contine spatiu nelimitat si latime de banda nelimitata. - 10 domenii gazduite

Pachetul Ultra contine spatiu nelimitat si latime de banda nelimitata.

Cine e interesat: HostYD: Unlimited cPanel hosting

Edited by xcata
Link to comment
Share on other sites

Intradevar e simpatic designul, dar nu mai bine cumpar eu cu 1 cent pe luna de la hostgator CUPON : 001PROMOCOUPON

Trebuie sa ai cateva recomandari daca vrei sa cumpere lumea de la tine.

1 cent doar o luna, te obliga sa-ti dai datele personale, fac overselling la greu, inghesuie multi clienti pe acelasi server.

Link to comment
Share on other sites

xcata , uite cateva motive pentru care nu as cumpara de la tine ..

la 3$ sau 5$ gasesc gazduire in RO cu totul nelimitat (exceptand spatiul, care tot asa se invarte, in 4 si 10 GB) mi se pare o prostie sa pot hosta doar un singur site..

Mai nou sunt tot felul de oferte de la 0.1$ pana la 0.50$ , unde pot avea totul nelimitat (exceptie face spatiul) - si asta de la firme serioase gen hostgator etc..

Am gazduire gratuita de la un prieten (care ofera gazduire gratuita, are site de prezentare, cPanel, etc - deci nu a facut asta pentru mine) si sunt foarte multumit. Am totul nelimitat (spatiu doar 40 GB) , n-am nici o treaba cu site-ul respectiv de cateva luni..

pot sa spun ca este cel mai bun serviciu de webhosting care l-am incercat in ultimii 3 ani (multe cu plata , peste 10 EURO luna nu au ajuns la nivelul asta) .. deci se poate si gratuit!

Oricum iti urez mult succes cu site-ul , ofera macar 5 domenii hostate la 3 euro si minim 10 la 5 euro..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...