Jump to content
Cifre

Rst vechii / rst nou

Recommended Posts

Am facut acest topic sa aduc la aminte staff-ului nou de cacat al forumului rst.

Vreau sa fac o comparare intre rst-ul vechii si rst-ul nou. Si sa incepem cu rstzone de cand sunt eu pe aici.

Incepand cu rstzone cand era un index/site cat de cat frumos(pot spune chiar foarte reusit) un forum care rula phpbb si era foarte aranjat fata de cum arata acum( Fac referinta la topicurile de cacat gen : Ce tigari fumatii? / Unde te ducii de revelion ? / Cu cine ai facut ultima oara sex? / Am luat o palma ce sa fac?) Observati si voi diferenta? Hai e imposibil sa nu mai fie membrii din staff-ul rstzone si pe aici. Nu pot spune ca rstcenter nu arata cat de cat ok. Arata destul de bine avand in vedere ca atunci cand tex inca era aici totul era inregula , chiar daca mai erau si pustanii de astia metinistii si cs-istii. Dar asta-i viata e imposibil ca din 80.000 de membrii sa nu fie si un gamer. Acum sa ne ducem pe partea staff-ului , membrii ai rstzone mai tineti minte ce frumos arata pagina cu staff list? Kw3rln era cel mai albastru dintre toti si in acelasi timp singurul fondator rst. Dupa venea lista cu administratorii si membri normali ai staff-ului , alta viata respect peste tot si nimic iesit din comun. Dar acum ce vedem? Vedem membrii ai staff-ului dau si un exemplu o muie din staff numita "em" care da warn-uri fara sa gandeasca doar de dragul de ale da. Avand in vedere ca 311733 din 2007 si pana acum de cand am contul asta nu a avut nici macar un warn si stitii de ce? Pentru ca nu am suparat pe nimeni si nu cred ca l-am suparat cu ceva pe domnisioara em. De la "ea" am primit doua warn-uri pe acelasi motiv si unu azi pe motiv de semnatura. Vedeti gandire de membru al staff-ului? Cand tex a fost arestat si rst-ul inchis asteptam cu inima la guta redeschiderea, dar cand am observat ce sa intamplat cu renumitul rst speram si inca sper sa se inchida cat mai repede. Sa mai vina inca un pularau de la SRI si sa se futa-n rst. Eu cred ca rst-ul ar trebuii preluat de alta generatie. Dupa cum stitii fiecare versiune a rst-ului a fost pe un nume diferit nu? Dar uite ca rstforums si rstcenter e acelasi cacat. Numai ca diferenta dintre rstcenter si rstforums este ca staff-ul a devenit mai de cacat , forumul a devenit mai de cacat.

Si spre atentia voastra cititorilor / membrilor sa vedeti si voi mentalitatea staff-ului o sa stearga topicul asta si o sa ma faca pe mine sa dispar de parca nici n-as fi fost. Sa vedeti si voi cata putere au ei , doar ei sa conduca sute de mii de membrii si dupa ce membrii ii ridica sus ii fut de parca nu exista. Intrebati-va si voi membrii ai rst-ului daca voi ati renunta la rst ar mai exista? Nu cred. In atentia voastra de fiecare data cand un membru al staff-ului va trateaza ca pe un gunoi, nu mai stati la discutii , nu asteptati unbanarea. Renuntati la rst.Oricum voi sunteti doar niste jucarii cu care ei isi populeaza comunitatea.

A da si am vazut ca multi din staff il luati peste picior pe tinkode. Aflati si voi ca tinkode a fost administrator pe rst inca din 2006.Pe atunci era sysgh0st.

Membrii ai staff-ului daca stergeti topicul asta inseamna ca nu aveti demitate si sunteti doar niste ciumpalacii care vreti putere.

Lasati topicul asta si datimi mie ban.

Link to comment
Share on other sites

Domnule cifra,

Din 10 posturi de ale tale 7 sunt cu injuraturi. Inainte erau modificate de ps-axl ca sa te mai tempereze. La urmatorul avertisment esti out.

Imi place cum ma ameninti pe privat, si la modul cum suni aici, chiar pari ca unul din piticii de gradina ai lui *****.

Edited by em
Link to comment
Share on other sites

Sa va reamintesc ceva:

Am tras linie:

1. ps-axl nu mai are ban, dar nici moderator, desigur

2. Persoanele care fac parte din staff-ul HY sau care sunt "proud ca fac parte din HY", daca aveau statut de VIP, l-au pierdut.

3. Sa nu vad niciun "Hackyard" pe aici, nici la semnaturi, doar la propriile tutoriale si aplicatii sunt permise, NU se permite la show off deoarece vom ajunge din nou la discutii penibile ca aceasta.

Probleme? Imi dati PM, nu ma stresati pe mess, cei care aveti ID-ul meu.

Toti va plangeti ca RST sa schimbat si ca nu mai e calitate ca "pe vremuri". Din moment ce suntem aproape 100 000 de membrii e normal sa fie mai greu de gestionat. De asta suntem noi aici.

Inca ceva, daca ziceti ca vreti calitate macar nu mai comentati cand primiti warn.

RST nu face bani din trafic asa ca daca pleaca 1-2 e tot una.

Daca vreti sa se schimbe ceva, postati chestii de calitate, incercati sa evitati copy-paste. O sa fac eu asta in viitorul apropiat.

Closed si dati cu ochii peste subiecte interesante, nu peste subiecte de barfa cum e acesta.

Va plangeti ca niste pizde!

Link to comment
Share on other sites

Nici femeile nu se plang asa cum o faceti voi. Ce vreti? Sa vi se bage pe gat? Ca staff-ul sa se dedice total forumului? Cat timp aveti tutoriale, ce va mai intereseaza altceva? Nu sunteti aici sa invatati? Ori sunteti sa pierdeti vremea, asa cum o fac eu acum raspunzandu-ti tie? Pana si mentalitatea pe care o ai este gresita: nu mai astepta pe coada schimbarea pe care o vrei, ci propune-o, zbate-te pentru ea.

Muie?i-s posmagii...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...