Jump to content
Gonzalez

Ce inseamna/semnifica nick-ul tau ?

Recommended Posts

pai ce sa zic la mine CEIN care se scrie CHAIN inseamna lant ( din ala cu care te bat tiganii pe strada).

Stateam eu intr-o seara cu un bun prieten si ma gandeam si eu la un nick ca de, se poarta. I-a venit lui ideea ca, CHAIN ar fii bun. Mie mi-a placut dar am schimbag in Cein fiind mai unic.

Asta-i tot.

Altii ?

Link to comment
Share on other sites

Guest flama

am 4 nickuri asha ca le explic pe toate :)

flama - de la flamingo shi e din copilarie

kadaj - de la personajul din ff7ac

mangekyou sharingan - Ochiul caleidoscop care copiaza ORICE

byakugan - ochi albi rai

poreclele sunt reale shi nu le'am inventat eu ... chiar ma striga lumea asha fiecare porecla fiind cunoscuta intr'un anumit cerc in care nu sunt cunoscute shi celelalte porecle .

s'a ajuns atat de departe incat am primit invite la conferintza pe mess pe 2 nickuri de la aceeasi persoana pentru ca nu stia ca eu sunt aceeashi persoana cu ambele aliasuri . kw3 ? neme ? mozi?

Link to comment
Share on other sites

Pai nemo l-am pus de la acel pestisor , dar pe unele forumuri am cerut schimbare de nick -> 7Error -> Vine de la Terror , lovesc pe unde nu te astepti :twisted: , mereu pe la spate :)

Cand voi avea mai multe posturi voi cere o schimbare de nick in 7Error sau daca vreun admin vrea sa mi-l schimbe de acum ii multam :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...