Jump to content
cein

RST Meeting [2]

Recommended Posts

New RST meeting.

Pai m-am cam plictisit si am zis sa convoc adevaratii useri si nu numai la o intalnire.

Intalnirea va fi in weekend dar din motive private nu vor fi pusele datele aici.

Vor fi stabilite pe mess.

Asa deci cine vrea sa vina.

Eu unu merg. altii ?

Apropo in bucuresti..

Voi face o lista aici cu cine va merge.

Respectivu va trebui sa aiba aprobarea noastra adica sa stim despre el si sa zica cineva ca e de incredere :

Lista :

1. Cein

2. Encoded

3. SpirydusuCaddy

4. avkhackteam

5. SlicK ? ?? ?

6. Nemessis ???

7. djradu ? ??

Link to comment
Share on other sites

iar e .....fie ma abtzin sa vorbesc vulgar doar snt moderator si trebuie sa dau un exemplu bun ...hmmm ba nu aveti legatura cu subiectul ....derivati rau de tot ....ce legatura are cum a scris ala ca poate ia venit lui sa apese pe linuta....e treaba lui ...ce treaba are asta cu intalnirea...cine vine ?

Eu cu avk , encoded...cred ca si nemessis ..shht...cred...dar daca e il conving eu ...nu vede ce scriu da stiu ...ashea ...poate il convingem si pe SLICK ....si cein si hai sa facem adunarea...

1+1+1+1+1+1 = 6 ....mici adaugari un fost membru ..dj radu ...deci 7 ..:) pana acuma ...7 ...pey e bine mah 7 ca daca ne vede lumea 10-15 ....mie ca vad si 2-3 dube ptr mine bineinteles...fie .....haideti sa stabilim o locatie....si ce suc bem ...:)) sau cu ce ne pastilam :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: haideti bajeti nu o mai lalaitzi 10 ani ca mam plictisit , in weekend trebuie sa aveti timp ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...