Jump to content
vladiii

Concurs

Recommended Posts

Nu stiu daca este o idee buna, dar sa zicem ca eu fac acest topic sa ne distram si noi un pic :)

In ce consta topicul? Este un concurs de bannere :) (in genul acelora de pe supremegfx)

Dimensiunile Bannerului nu conteaza, dar in ce consta el? Cum sa arate? Ceva pentru RST, care sa ilustreze tema: "Noi iubim RST :))" Ar fi frumos daca ar fi si ceva mai special, o antiteza intre viata si moarte, etc. va dati voi seama.

Fiecare posteaza aici bannerul pana vineri, iar in week end userii or sa voteze care este cel mai bun banner. Concursul se va incheia duminica seara

Sper sa nu existe discriminari intre persoane, cel mai bun banner sa castige!

Postez eu primul banner:

rstbannerot8.jpg

P.S. Fiecare user are dreptul sa posteze doar un singur banner si nu are voie sa posteze propria sa imagine :)

Link to comment
Share on other sites

ehh eu habar n-am sa umblu in photoshop, dar nu aveam ce face aseara :P

si bannerul meu ilustreaza exact tema ceruta, chiar daca e mai sissy :)

si de ce am ales aceasta tema? pentru ca pune in evidenta imaginatia fiecaruia, mai mult decat ceva legat de hacking.

in fine, gata cu off-topicurile, de acum incolo (pana vineri) postati doar bannerele :D

Link to comment
Share on other sites

Superbe ... apeciez munca voastra .... de ... sa nu zik ce .

Ador fazele astea prin asta chiar demonstrati cat iubiti RST , si ca stiti sa furati si voi ca doar sunteti romani? Ce e facut de voi va semnatiti si aruncati un RST pe akolo ca doar aia e thema? aaa da in cel mai fericit caz poate ... spun poate aveti nevoie sa stiti decupa sau face un printscreen de pe un alt site sau ce stiu eu ce layout :| ....

sa se simta cine trebuie...

nuj dar pe zi ce trece incepe sa ma dezguste aceste gesturi a vostra "pruncilor".

Link to comment
Share on other sites

djbes7, spre deosebire de tine, noi macar incercam sa dinamizam forumul asta si sa il facem mai interactiv prin fapte, nu prin vorbe. Si acum, sincer, tu cu ce ai ajutat RST ? vorbeam ieri cu slick, ca pe forumul asta nu mai ai pt. cine sa muncesti, cand vine unul ca tine care strica toata munca unuia si ne face 'prunci'. si stii ceva? eu am facut impresie mai buna pe forumul asta cu 200 de posturi decat tu cu 450(ask slick)

diseara se incheie c

Link to comment
Share on other sites

ia de aici mai toma necredinciosu(dj bes7)...uite aici etapele...nu's toate k dupa aia s inkrk pagina in 10 min...data viitoare tine ti gura dk nu stii despre ce vb...pakt k exista oameni k u pe forum...mai sunt si romani care muncesc nu doar kr fura :P

untitled1vq3.jpg

untitled2wa2.jpg

untitled3gz7.jpg

untitled4is5.jpg

untitled5ja6.jpg

untitled6jt6.jpg

untitled7jp1.jpg

untitled8jc8.jpg

untitled9yf6.jpg

LE: la a 3a imagine am uitat s mai dau ctrl+i. in fine...mere sh aja :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...