Jump to content
Jinzo77

cateva RDP-uri

Recommended Posts

Bravo, de unde le ai? Chiar aveam nevoie sa fac niste inregistrari la un cont de affiliate.
le mai prind la scan , le mai iau de la prieteni oricum sunt toate fara acces de administrator pentru fun de folosit ;)

92.50.183.110@director;director

85.105.180.134@user7;7

Oare de ce esti copil rau,si arunci praf in ochi cu RDP-urile astea.

La care scan le prinzi,de la coltul calculatorului sau..........:-W

Si prietenii astea ai tai care sunt,.......aaaa stiu,astea sunt:

exemple la ce ai postat tu ieri

195.171.86.42@post;post

217.46.238.99@user;user

aaaaaa,o arzi cu prieteni smecheri (GOOGLE,search and copy paste)

Link to comment
Share on other sites

da cam multe de aici sunt cautate pe saituri rusesti dar scanez si cu Dubrute si prind am dat in private la oameni prinse de mine poate sa iti confirme ,am dat si cu acces de aministrator, si acuma care e problema ta? pune si tu rdpuri bune verificale si punele aici care merita , da-mi cateva cu acces de administrator ai? ca numa nu pot sa mai fac rost ... ma chinuii de ceva timp si numa barabule prind .

Link to comment
Share on other sites

da cam multe de aici sunt cautate pe saituri rusesti dar scanez si cu Dubrute si prind am dat in private la oameni prinse de mine poate sa iti confirme ,am dat si cu acces de aministrator, si acuma care e problema ta? pune si tu rdpuri bune verificale si punele aici care merita , da-mi cateva cu acces de administrator ai? ca numa nu pot sa mai fac rost ... ma chinuii de ceva timp si numa barabule prind .

ce plagiator mai esti terminate cu postarile de pe alte forumuri. /COPY/PASTE/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...