Jump to content
BiT.NeT

Salut : BiT.NeT

Recommended Posts

Sunt un baiat de sex masculin din Romania.

Prietenos, intelegator, sarcastic cand trebuie, calm cand trebuie, "rau" tot timpul !

NU sunt hacker, sunt om si imi place sa gandesc, dar fiecare om gandeste diferit : mai lent sau mai repede.

Nu imi plac oamenii care vor rezultate fara sa muncesca.

Prefer : Nu exista nu se poate.

Vorba preferata:

Gresim pentru ca ne-am nascut pentru prima oara.

Se invata din mers , nimeni nu s-a nascut invatat , asa ca nu trebuie sa te ingrijorezi.

Motto:

Important este sa nu te opresti din a-ti pune intrebari.

Link to comment
Share on other sites

Gecko am avut placerea sa ne cunoastem. Chiar daca nu a durat mult "prietenia" noastra , asta arata ca nu am apucat sa iti cunosc si latura asta "serioasa". Sincer mi-a placut cum abordezi tu situatia si cum dai tu replica la fiecare cuvant/cuvinte pe care omul le spune asta rezulta si like-ul. Stiu si eu am ras la unele faze din descrierea omului dar cand am vazut creatia ta cu citate din descrierea omului a fost coliva de pe mort :)). Stima.

ON : Bine ai venit masculinule. Uita-te pe la profilu' lu' nemessis parca el avea o faza de genul in biografie.

Bun venit d-ati un redirect catre regulament. Si incearca sa evitii cat mai mult problemele.

Daca ai cazut in probleme cu cineva mai "mare" pe rst nu mai ai viata pe aici. Ti-o spun din experienta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...