Jump to content
iPlay

Trebuie sa vedeti asta

Recommended Posts

<div class='quotetop'>QUOTE("iPlay")</div>

Hai sa ne punem in locul companiei , ce masuri de securitate/protectie ati lua sa nu pierdeti 9.000.000$/an ?  

Shocker nu se compara .

Am indoieli serioase ca exista cineva pe acest forum , sau h4cky0u , sau millw0rm , sau alte grupari de acest gen sa reuseasca sa stearga baza de date , sau sa se infiltreze complet in el . De un mic exploit nu sunt sigur . Desigur pentru mine sunteti toti eroi si astept cu nerabdare sa va mai impartiti cunostintele si cu mine , intr-un mod in care sa inteleg ( tare greu este fara un pic de indrumare adevarata ) , deci nu va subestimez.

Faceti un Quest cine atinge forumul in orice fel castiga icon_lol.gif

h4cky0u sau kw3rln... ei pot :)

Link to comment
Share on other sites

Genul asta de jocuri online devine din ce in ce mai raspandit, incercand sa-l faca tot mai asemanator renumitului matrix. Chiar acu ceva timp auzisem de un joc foarte real, unde si bani din joc erau reali. 10 unitati din joc reprezentau un dolar. Stiu ca un roman a facut vre-o 5000$ jucand acel joc.

Link to comment
Share on other sites

<div class='quotetop'>QUOTE("axxl2006")</div>

Genul asta de jocuri online devine din ce in ce mai raspandit, incercand sa-l faca tot mai asemanator renumitului matrix. Chiar acu ceva timp auzisem de un joc foarte real, unde si bani din joc erau reali. 10 unitati din joc reprezentau un dolar. Stiu ca un roman a facut vre-o 5000$ jucand acel joc.

Sunt mai multe astfel de jocuri, din care se scot bani si se joaca pe bani reali ;)

Link to comment
Share on other sites

:@ Cred ca sunt o gramada ca voi grupari de hackeri care au zis...domne nu cred ca e ashea usor de spart...si cine stie ce usor poate fi ....:);) cred ca e usor ..:)) sincer m-as pune sa il studiez ....si sa ma punpe hack...ganditiva daca pui un banner cu link catre forumu asta ca idee....:) sau sa aveti un adsense...si sa faceti un banner de a vostru sa il puneti acolo :@ :@ sunt o gramada de lucruri care le poti fac ca sa faci bani pentru 2 mnute.... :) PACE :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...