Jump to content
DaLykes

PayPal

Recommended Posts

Acum cateva luni bune, cca 7-8 luni mi-a fost suspendat contul, din motive nasoale, eu vindeam niste conturi steam, iar cel care m-a platit pe paypal, mi-a trimis banii de pe un cont furat, am dat accept la bani nestiind situatia, dupa o zi maxim 2, m-am trezit fara banii primiti si cu contul suspendat.

Pentru a-mi recupera contul din cate am citit, imi trebuie un act de identitate in care sa fie adresa, numele prenumele si toate cele care sunt precizate in acel cont pp.

Acum intrebarea este: Cand imi deblocheaza contul cei de la PayPal?

Va rog dati reply doar cei care ati mai avut contul suspendat si vi l-ati recuperat dupa ce ati trimis poza cu act de identitate.

Am trimis deja poza cu act de identitate, astept raspuns la intrebare.

Link to comment
Share on other sites

Help - Contact us.

Si eu am un cont limitat, la fel pentru ca am primit bani din conturi nasparlii (300 EUR odata), m-au sunat sa ma intrebe ce-i cu tranzactia, le-am explicat au zis ca e ok, dar tot au limitat contul pentru 'investigatii' :)).

Insa eu luna asta pe 8 am reusit sa scot 200 din 300 EUR :)) mi-au dat acces la withdraw, astept sa scot luna care vine pe 8 si pe ceilalti 100.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...