Jump to content
albertynos

Ardamax 4.01 FULL - Tested&Working

Recommended Posts

Cred ca toti stim ce este Ardamax Keylogger nu?

Ardamax Keylogger is a keystroke recorder that captures user's activity and saves it to an encrypted log file. The log file can be viewed with the powerful Log Viewer. Use this tool to find out what is happening on your computer while you are away, maintain a backup of your typed data automatically or use it to monitor your kids. Also you can use it as a monitoring device for detecting unauthorised access. Logs can be automatically sent to your e-mail address, access to the keylogger is password protected. Besides, Ardamax Keylogger logs information about the Internet addresses the user has visited.

This invisible spy application is designed for 2000, XP, 2003, Vista, 7 and Windows 8.

SUrsa : http://www.ardamax.com/keylogger/

Pentru ca nam incredere in toate kkturile de pe net, am cautam o metoda sa inregistrez ultima versiune 4.01 safe&clean.

Asa ca :

Pasul 1 : Downloadam Kit-ul direct de la sursa : Ardamax Keylogger - invisible keylogger with remote installation feature

Pasul 2: Inregistram Programul cu : 00-67NK4K-BRUCE-07E

Pasul 3: La nume (ID) punem ce vrem....Random....

L-am testat in seara asta, remote si primesc logurile pe email!

Curand o sa fac si un tutorial despre cum putem sa facem "spread" in mod eficient!

Numai Bine!

Edited by albertynos
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@FlamiN cu tot respectul, incercam sa gandim mai departe....

Nu ne limitam la conturi de steam/cpaneluri/facebook-uri sau mai stiu eu ce cautati prin loguri.

Chiar daca e un copil, vezi cum gandeste-te....ca de aia i-ai trimis un keylogger, si trimite-i si al-2-lea virus...care e sub alta forma si te poate ajuta pe tine cu ceva, botnet ceva....etc.

Plus ca de obicei pe un pc se logheaza mai multe persoane...varu de la bucuresti, cumnata care a venit in vizita de la craiova si tot asa....

Numai Bine!

Edited by albertynos
Link to comment
Share on other sites

@albertynos - Stiu ca nu ne limitam doar la acele conturi dar crede-ma ca nu ai ce invata din comportamentul unui copil care nici macar de Google nu stie. Eu am avut cateva victime cu DarkComet pe Apex si pur si simplu am fost dezamagit. Erau oameni de cel putin 30 de ani care aveau nevasta si copii si cei mai multi stateau pe facebook sau jucau table online. :| Ce puteam eu sa vad la ei ?

Link to comment
Share on other sites

Stii vorba aia "is prosti da's multi" si cu aia poti face ceva....

Problema e ca no sa obtii niciodata ceva de valoare daca astepti sa-ti cada din cer !!!

Nu m-ai incerca procese deastea automate gen " apex " treci la munca manuala, daca vrei ceva bun, planteaza virusul exact acolo unde se gaseste ce ai nevoie....imposibil sa nu cada vreo unul....apoi acela are o lista de messenger, te ocupi de ea manual, ca deh...nu tot timplul e asa usor...

Procesul poate continua...

Link to comment
Share on other sites

@Syncron, te ai obosit macar sa cauti pe net? Tutorial Ardamax Keylogger + Download - Hackpedia - PC Troubleshooting

Kotzu nustiu de aceasta metoda...dar...la sigur te poti folosi de acest tutorial https://rstforums.com/forum/64711-cum-sa-iti-maschezi-virusul-noob-frendly.rst#post422746 si sa-i faci pe ei sa de a click pe el singuri...

Numai Bine!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...