Jump to content
3mPtY

Regula Market

Recommended Posts

As dori sa propun adaugarea unei reguli la market pe langa aceasta: "Asadar, NU se vor aproba topicuri ale membrilor care nu au cel putin 50 de posturi."

Sa se ia in considerare si vechimea utilizatorului din aceasta comunitate. Cum este cazul meu. Sunt alaturi de voi din 2008 si m-am lovit de aceasta regula cu minim 50 post-uri. Imi place sa citesc pe acest forum, citesc aproape in fiecare zi si ma informez. Nu sunt genul care sa ma bag aiurea in seama doar pentru a castiga posturi, sau sa raspund doar pentru a ma afla in treaba ori pentru a incurca pe cineva.

Consider ca minim 1 an de activitate pe acest forum suna echitabil... sau eu stiu, macar cateva luni. Este doar o propunere :)

Link to comment
Share on other sites

Pai dupa ce am vazut 50 post-uri m-am gandit sa le adun si sa incep sa fiu activ ajutand lumea. Apoi mi-am dat seama ca e o prostie acest lucru cu minimul de posturi. Conteaza mai degraba vechimea in comunitate. Vine unul, face 50 posturi si gata intra in market. Consider ca mai de valoare este un om care are vechime in cadrul comunitatii.

Link to comment
Share on other sites

Pai dupa ce am vazut 50 post-uri m-am gandit sa le adun si sa incep sa fiu activ ajutand lumea. Apoi mi-am dat seama ca e o prostie acest lucru cu minimul de posturi. Conteaza mai degraba vechimea in comunitate. Vine unul, face 50 posturi si gata intra in market. Consider ca mai de valoare este un om care are vechime in cadrul comunitatii.

Conteaz? ?i vechimea ?i num?rul posturilor pentru a vedea interesul persoanei pentru aceast? comunitate. Dac? cineva are cont din 2008 (de exemplu tu), ?i cu 2-3 posturi în care nici administratorul nu a auzit de tine, cum vrei s? intrii la market? Cum ne d?m seama dac? e?ti de încredere sau nu? Îmi pot face un cont acum, iar peste ceva ani buni intru la market ?i zic c? vreau s? schimb LR in PP. Cine are încredere?

Regulile sunt reguli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...