Jump to content
UnixDevel

Prere Kit WiFi

Recommended Posts

AM posibilitatea de a achizitiona acest kit wifi

Kit WifiScan 3W + Ant.Parabólica / Rejilla 24dBi + cable.(10 M )

ma gandesc serios ...


http://www.wifi-online.es/kits-con-wifiscan-3w-y-2w-chip-ralink-3070/491-kit-wifiscan-3000mw-antena-parabolica-rejilla-24-dbi-cable-10m.html

o parere de la vreun expert ...

se merita pentru scanat si prins linkuri la maxim 2 KM !?

Link to comment
Share on other sites

Auzi bre,prere nu avem,asa ca intelegi tu,si eu ca ai bagat deshtu in tasta aia rea,acum hai sa trecem la fapte,...3w ciuciu,nici in visele tale cele mai sexuale,dar ca sa nu ti se lungeasca limba dupa km,hai sa iti zica bunicu care e treaba,pai o placa normala cu maxim 100 mw,si o antena din aia care sta ca p...a tapana,poate ajunge la 2...3 km distanta fara pomi,case,munti,dealuri,pancarde cu base chioru,poze cu udrea,etc,etc.

Nu vreau sa te dezamagesc,vei prinde net la km distanta,dar nu cu aparate poleite si super laudate,ci cu experienta si rabdare.

Lasa ca dupa ce iti trece supararea ca te-am luat la misto,vei vedea ca am dreptate si ma vei cauta sa inveti cum,si iti promit ca vei fi foarte placut surprins cind vei realiza ca totul depinde de indeminarea ta si nu de aparate scumpe.

Daca la final indeminarea ta lasa de dorit,pot sa iti recomand si eu ceva ,,profesional" sa te usture in cur din cauza pretului,dar la final cred ca imi vei da dreptate.Eu sint om batrin,mi se rupe cureaua de tine sau de magazinele care va mint sa faca avere,dar....sa mi se rupa de SRI si astia care trag cu gaura.......pe aici,iti garantez ca fara sa dai nici un ban,poti face minuni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...