Jump to content
Usr6

Perchezitii la falsificatorii de carduri

Recommended Posts

pai , prieteni , astia nu fura de la bogati in pielea mea, labagii astia fura de la saraci (saraci de prin occident) . aia bogsti nu umbla cu carduri d'astea . astia sunt protejati la maxxim contra clonarii sau furt din cont. noi astia normalii nu , asa ca fura de unde pot adica de la noi. mai bine la parnaie dacat sa-mi sparga cardul .

in orica caz eu am card cu chip si nu prea e usor sa il cloneze .sau cel putin asa mi-au spus din banca.

Link to comment
Share on other sites

pai , prieteni , astia nu fura de la bogati in pielea mea, labagii astia fura de la saraci (saraci de prin occident) . aia bogsti nu umbla cu carduri d'astea . astia sunt protejati la maxxim contra clonarii sau furt din cont. noi astia normalii nu , asa ca fura de unde pot adica de la noi. mai bine la parnaie dacat sa-mi sparga cardul .

in orica caz eu am card cu chip si nu prea e usor sa il cloneze .sau cel putin asa mi-au spus din banca.

sunt protejati o pula orice card poate fi clonat si sa faci cashout doar cu track 2 si 3... si e foarte simplu trebuie sa gasesti bancomat(aparat) care sa i scurtcircuitezi cititorul de CIP lipind folie de aluminiu pe un card normal si introducandul in aparat se scurcicuiteaza si atunci ATM iti citeste doar banda magnetica :) si valideaza trazactia :) deci....

Si ca sa fie clar pentru toti daca tu ai bani in banca si ti se cloneza cardul bani i fura BANCII nu tie... deci X si da lui Y 1000 de euro spre pastrare da? lui Y i se fura banii cu i ia furat banii lui X sau lui Y deci Y e bun de plata.... nu are logica ce ziceti voi cand ziceti '' Mi au furat banii de pe card''.

Edited by ajemna22
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...