Jump to content
ionu7z

Carte CSS3

Recommended Posts

ce te face asa de sigur ?

eu de acolo mi-am luat bazele apo pratica + google cand nu stiam ceva si pot sa zic ca am ajuns la cunostinte foarte bune. Daca tu ai bani de aruncat aiurea (sau el) e treaba ta.

on: ti-am trimis pm cu linkul. Merita sa te uiti la fiecare videoclip

Link to comment
Share on other sites

ce te face asa de sigur ?

eu de acolo mi-am luat bazele apo pratica + google cand nu stiam ceva si pot sa zic ca am ajuns la cunostinte foarte bune. Daca tu ai bani de aruncat aiurea (sau el) e treaba ta.

on: ti-am trimis pm cu linkul. Merita sa te uiti la fiecare videoclip

Lucrurile de calitate nu sunt gratis, am vazut ce ai invatat, esti la nivel average de indian, si cu conceptia asta nu o sa ajungi departe, cele mai bune sunt cartile, un tutorial video niciodata nu intrece o carte scrisa de acelas om

Link to comment
Share on other sites

Lucrurile de calitate nu sunt gratis, am vazut ce ai invatat, esti la nivel average de indian, si cu conceptia asta nu o sa ajungi departe, cele mai bune sunt cartile, un tutorial video niciodata nu intrece o carte scrisa de acelas om

unde dracu ai vazut tu ce am invatat eu ?

am trimis linkul la toti care mi-au dat pm.

Link to comment
Share on other sites

Citesti o carte daca nu stii nici CSS2, dar nu citesti o carte intreaga ca sa inveti sa folosesti 10 instructiuni noi, sau cate are CSS3. La fel si cu HTML5. Si eu am invatat totul de pe w3schools + site-uri de exemple petnru efectele CSS3.

@Robert, arata-mi si mie o aplicatie facuta de tine care implica elemente HTML5 si CSS3 de care nu se poate afla si de pe w3schools, sau site-uri asemanatoare.

Eu fac aplicatii full JS, uite code sample Plain Text code - 280 lines - codepad

Si idea e sa stii cum folosesti elementele si anumite lucruri care par imposibile sa le faci simplu.

P.S nu inteleg de ce va luati la cearta cu mine cand am dreptate, daca omul a intrebat, i-am raspuns. Daca cartile ar fi inutile de ce le mai fac oameni.

Edited by Robert1995
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...