Jump to content
AlMalalah

Ce suplimente luati ?

Recommended Posts

Pentru cei ce fac sau au facut sala:

  • Imi puteti recomanda ce suplimente si/sau steroizi luati sau ati luat si au avut si efect (altul decat diarea) ?
  • In al doilea rand, a incercat cineva Cresterea masei musculare | testosteron ?
    Eu am cautat pe net substanta activa a probolan (Epihydroxetiolan-17-ester matrix) si nu se gaseste nicaeri nici un prospect, nimic. E pe bune sau e teapa ?

Link to comment
Share on other sites

Doamne... e primul tau post si intrebi de "cai verzi pe pereti..."

Mai nou, acest forum a ajuns... vai de capul lui. Vin copii cu tot felul de intrebari.

Acest forum nu este pentru asa ceva!

header.jpg

Totusi o parere... Lasa prostiile de proteine si steroizi deoparte si trage tare de fiare!

Link to comment
Share on other sites

La ce plm vrei steroizi? Iti creste preponderenta la infart cu 25% ( conteaza si organismul ce-i drept); plus ca nu se "merita" daca n-ai cel putin 5-10 ani de sala in spate

Incearca pentru masa Glutamina, oxid nitric( animal pump, jack3d ,etc; vezi ca au cofeina , deci fara cafea), amino-acizi ( folosesc de la universal) ; Creatina si proteine ( Un whey 100% gold de la ON si creatina monohidrata tot de la ei).

Si daca vrei sa te apuci de " bulkin' " te apuci de greutati mari ( vezi sa nu ia valu' si sa faci power-lifting) si putine repetari.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...