Jump to content
mah_one

Eurovision

Recommended Posts

Buna,

Nu m-am mai uitat de foarte mult timp la eurovision si nici aseara nu m-am uitat, dar am observat o chestie ciudata intr-o reclama la eurovision si anume ca votul costa 1.24 euro centi. Acum 5-6 ani, cand ma uitam si eu la eurovision, imi aduc aminte ca nu era nici o taxa pe vot.

Ma intreb daca in alte tari exista o astfel de taxe pe vot, oare nu o fi ideea unui "smecher" de romania si asta cu taxarea votului?

Astept pareri.

Link to comment
Share on other sites

De ce sa il votez eu pe x si pe y ? el cu ce ma ajuta pe mine ? sincer ma doar in p*la de ei, desteptii fac bani de pe prostia altora... atat am avut de spus cred ca ti-ai dat seama la ce ma refer

EDIT:

Asa votati pe x si pe y ca ei va da doar _|_ macar daca ar face si e ceva util sa zica ba prostii m-au votat hai sa scot un nr de x cd-uri si sa le dau gratis da de unde cand se vad si ei cineva ii doare in p*la de tine ca l-ai votat, asta e desteptii ti-au luat banii respectivu a ajuns cineva si tu tot prost ai ramas... te simti cu musca pe caciula ? asta e frate iti meriti soarta, treziti-va in plm la realitate

Edited by FearDotCom
Link to comment
Share on other sites

Ori ce concurs televizat,in care chipurile concurentii castiga in urma voturile un mare cacat sunt manipulate.La aceste concursuri castiga cine vor ei, eu de unde sa stiu ca X a primit atatea voturi in cat el este castigatorul...cine trimite aceste sms-uri nu face nimic,doar baga la smecherii bani in buzunar :) pe o parte respect pentru ei cum spunea si FearDotCom.

Sincer de cat sa trimit un sms care costa nu stiu cati euro, mai bine merg pe strada si ii dau la un copil necajit :).

Nu mai e acel show la televiziune cand vizionai cu drag,acuma reclame peste reclame doar sa scoata bani si atat in rest apa de ploaie(pitipoance cu sani cat mai mari),nu m-am mai uitat la Tv de 5 ani si nici nu am sa o fac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...